Немирівська міська громада
Немирівський район, Вінницька область

Апарат Немирівської міської ради

п/п Прізвище Ім'я По батькові Посада Робочий телефон
1. Качур Віктор Миколайович Міський голова 2-29-64
2. Стадник Тетяна Сергіївна Секретар ради 2-24-01
3. Торохтій Микола Вікторович Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 2-24-57
4. Кременюк Михайло Володимирович Заступник міського голови з гуманітраних питань 2-24-01
5. Хіхлач Олександр Васильович Заступник міського голови з питань розвитку інфраструктури та інвестиційних проектів 2-24-01
6. Чуб Тетяна Іванівна Начальник фінансово-господарського відділу - головний бухгалтер 2-25-54
7. Кушко Лариса Петрівна Начальник організаційного відділу 2-24-01
8. Костина Світлана Михайлівна Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету 2-24-01
9. Гук Володимир Іванович Начальник відділу архітектури, містобудування та регулювання земельних відносин 2-17-69
10. Париш Ірина Анатоліївна Спеціаліст І категорії по зверненнях громадян 2-17-69
11. Павленко Наталія Борисівна Спеціаліст І категорії, архітектор 2-17-69
12. Білоус Віра Михайлівна Секретар керівника 2-24-01
13. Марущак Ігор Миколайович Спеціаліст І категорії, економіст 2-25-54
14. Хавруцький Микола Семенович Спеціаліст І категорії, землевпорядник 2-17-69
15. Ведибіда Галина Миронівна Спеціаліст І категорії з організаційних питань 2-24-01
16. Айвазіді Наталія Анатоліївна Спеціаліст І категорії з питань внутрішньої політики та зв'язків із засобами масової інформації 2-24-01
17. Лабунський Роман Юрійович Спеціаліст І категорії з архітектурно-будівельного контролю 2-24-01
18. Павленко Ольга Петрівна Спеціаліст І категорії з юридичних питань та регуляторної політики 2-17-69
19. Самофал Ольга Миколаївна Спеціаліст І категорії з економічної роботи 2-24-01
20. Широкобород Аліна Геннадіївна Спеціаліст І категорії - юрист виконавчого апарату  2-17-69
21. Ковалевський Владислав Вікторович Спеціаліст І категорії з комп'ютерного та програмного забезпечення 2-24-01
Працівники, що працюють по контракту
1. Новосьолова Тетяна Володимирівна Землевпорядник 2-17-69
Технічні працівники
1. Скакун Євгеній Єфремович Сторож-двірник -
1. Скакун Галина Василівна Сторож-двірник -
1. Зайцева Валентина Миколаївна Прибиральниця службових приміщень -