Немирівська міська рада - Проекти рішень сесій - sitePage10
 
Проекти рішень сесій
Немирівської міської ради 7 скликання (Проекти)

 

 

  Проекти рішення 15 сесії

 1. Про надання дозволу іноземним громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в рівних частках у власність шляхом викупу по вул. Соборна (Леніна), 84 кв.2 в м. Немирів, Вінницької області (Скачати)
 2. Про надання дозволу ФОП Борозенцю Максиму Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в м. Немирів по вул. Соборна, 285 Вінницької області в користування на умовах оренди (Скачати)
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування ринкової інфраструктури ТОВ «ВІКіТАН» (Скачати)
 4. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам (Скачати)
 5. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в користуванні ФОП Бабак Ольги Миколаївни, за адресою: м. Немирів пров. Некрасова, 19 Вінницької області (Скачати)
 6. Про укладання договору на користування земельної ділянки на умовах земельного сервітуту ФОП Перкуна Віталія Михайловича (Скачати)
 7. Про укладання договору на користування земельної ділянки на умовах земельного сервітуту ПрАТ «Літинський молочний завод» (Скачати)
 8. Про укладання договору на користування земельної ділянки на умовах земельного сервітуту ПрАТ «Літинський молочний завод» (Скачати)
 9. Про відмову у внесені змін до рішення міської ради № 546 17 сесії 6 скликання від 25.04.2013 року ... (Скачати)
 10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбенку Юрію Васильовичу в користування на умовах оренди, розташованої в м. Немирів по вул. Соборна, 285 Вінницької області (Скачати)
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Скачати)
 12. Про надання дозволу громадянину Лозовому Олександру Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), з подальшою передачею її в оренду (Скачати)
 13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам (Скачати)
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Укримському Дмитру Вячеславовичу (Скачати)
 15. Про поновлення терміну дії договору оренди землі Державному підприємству спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «УКРСПИРТ» (Скачати)
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Божку Юрію Васильовичу в користування на умовах оренди, розташованої в м. Немирів по вул. Соборна, 285 Вінницької області (Скачати)
 17. Про затвердження місцевої Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Немирівської міської ради у засобах масової інформації на 2016 рік (Скачати)
 18. Про затвердження місцевої Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Немирівської міської ради у засобах масової інформації на 2016 рік (Скачати)
 19. Про внесення змін до міського бюджету по загальному та спеціальному фонду на 2016 рік (Скачати)

   Проекти рішення 14 сесії

 1. Про внесення змін до Програми «Капітальний та поточний ремонт доріг і тротуарів комунальної власності Немирівської міської ради на 2016-2017 роки» (Скачати)

  1. Про виплату грошової винагороди завідуючим дошкільними навчальними закладами міста (Скачати)
  2. Про встановлення надбавки завідуючим дошкільними навчальними закладами міста (Скачати)
  3. Про передачу в комунальну власність територіальної громади міста Немирова житлового фонду прокуратури Вінницької області (Скачати)
  4. Про виплату грошової винагороди завідуючим дошкільними навчальними закладами міста (Скачати)
  5. Про виплату грошової винагороди завідуючим дошкільними навчальними закладами міста (Скачати)
  6. Про затвердження договору про сплату залучених коштів фізичної особи – підприємця Якименко В.П. на розвиток інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури міста Немирова (Скачати)
  7. Про передачу в комунальну власність територіальної громади міста Немирова житлового фонду ПАТ «Укртрансгаз» (Скачати)
  8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельного сервітуту, для провадження підприємницької діяльності ТОВ «Калинівський маслосирзавод» (Скачати)
  9. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельного сервітуту, для провадження підприємницької діяльності ФОП Петрунчаку Андрію Григоровичу (Скачати)
  10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельного сервітуту, для провадження підприємницької діяльності ФОП Петрунчаку Андрію Григоровичу (Скачати)
  11. Про надання дозволу Немирівському ККП на отримання коштів на поворотній основі з КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» (Скачати)
  12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам (Скачати)
  13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам (Скачати)
  14. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Попатенко Тетяні Денисівні (Скачати)
  15. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Скачати)
  16. Про внесення змін до рішення міської ради № 155 11 (позачергової) сесії 7 скликання від 14 липня 2016 року «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік» (Скачати)
  17. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Скачати)
  18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД» (Скачати)
  19. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в користуванні Рожанського Любомира Святославовича та Рожанської Лідії Володимирівни, за адресою: м. Немирів по вул. Соборна (Леніна), 217-Д Вінницької області (Скачати)
  20. Про укладання додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок з ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД» (Скачати)
  21. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам (Скачати)
  22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам (Скачати)
  23. Про затвердження Програми підтримки Немирівської ЛА ЗПСМ на 2016 рік (Скачати)
  24. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Д. Леонтовича – гімназія” та НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей” м. Немирів (Скачати)
  25. Про внесення змін до Програми енергоефективності та енергозбереження дошкільних навчальних закладів міста Немирова на 2016 рік» (Скачати)
  26. Про внесення змін до міського бюджету по загальному та спеціальному фонду на 2016 рік (Скачати)
  27. Про затвердження місцевої Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Немирівської міської ради у засобах масової інформації на 2016 рік (Скачати)
  28. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Д. Леонтовича – гімназія” та НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей” м. Немирів (Скачати)
  29. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондару Петру Йосиповичу у власність для ведення особистого селянського господарства (Скачати)
  30. Про внесення змін до міського бюджету по загальному та спеціальному фонду на 2016 рік (Скачати)
  31. Про затвердження Програми підтримки Немирівської ЛА ЗПСМ на 2016 рік (Скачати)
  32. Проект Рішення про затвердження договору про сплату залучених коштів Рожанській ЛВ (Скачати)
  33. Проект Рішення про затвердження договору про сплату залучених коштів Рожанському ЛС (Скачати)
  34. Проект Про внесення змін до Програми фінансової підтримки НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Д. Леонтовича – гімназія” та НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей” м. Немирів (Скачати)
  35. Проект Про внесення змін до міського бюджету по загальному та спеціальному фонду на 2016 рік (Скачати)
   Проекти рішення 11 сесії

  1. Проект Рішення Про внесення змін в рішення №67 4 (позачергової) сесії 7 скликання від 27.01.2016 року «Про податок на майно в частині плати за землю на 2016 рік» (Скачати)
  2. Про внесення змін до міського бюджету 010116 (Скачати)
  3. Про внесення змін до міського бюджету 070101 (Скачати)
  4. Про внесення змін до міського бюджету 100203 поточний ремонт (Скачати)
  5. Про внесення змін до міського бюджету 100203 (Скачати)
  6. Про внесення змін до міського бюджету 150101 (Скачати)
  7. Про внесення змін до міського бюджету 250344 (Скачати)
  8. Проект Рішення Про надання дозволу на виготовлення техн докум із земл Декет МІ (Скачати)
  9. Проект Рішення Про затвердження проекту із землеустрою ОСББ СВІТЛО (Скачати)
  10. Проект Рішення про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж ГРОМАДЯНАМ (Скачати)
  11. Проект Рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою Дележа НМ (Скачати)
  12. Проект Рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою Стецюра ВМ (Скачати)
  13. Проект Рішення Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі Демиденко НГ (Скачати)
  14. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік (Скачати)
  15. Про податок на майно в частині плати за землю (Скачати)
  16. Проект рішення Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж особистого строкового сервітуту, для провадження підприємницької діяльності ФОП Перкуну Віталію Михайловичу (Скачати)
  17. Проект Рішення Про розгляд заяви гр Зотова ІО (Скачати)
  18. Про надання дозволу на виготовлення тех док Демиденко НГ (Скачати)
  19. Про надання дозволу на виготовлення тех док Фіщенко ВП (Скачати)
  20. Проект Рішення про затвердження тех док із землеустрою щодо встановлення меж ГРОМАДЯНАМ 21-07 (Скачати)
  21. Про затвердження технічних документацій ДП УКРСПИРТ (Скачати)
  22. Проект рішення Про дострокове припинення повноважень депутата Євтенко ВМ (Скачати)
  23  Про внесення змін до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Немирова затвердженого рішенням №113 8 сесії 7 скликання від 23.03.2016 року (Скачати)
  24. Проект рішення про внесення змін до Положення Рішення №137 10 сесії 7 скл (Скачати)
  25. Проект Рішення Прат літинський молочний завод зміни в рішення №129-130 9 сесії (Скачати)
  26. Про затвердження проекту землеустрою ділянку у власність Загорський ВП (Скачати)
  27. Про надання дозволу на виготовлення тех док гараж Гулевич ГП (Скачати)
  28. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Клименко ЛО (Скачати)
  29. Про продаж земельної ділянки несільськогоспод призначення Грушко ОС (Скачати)
  30. Про проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок ФОП Павлик ОС (Скачати)
  31. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки гр Андрюшковим (Скачати)
  32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Марценюк Таїсії Петрівні (Скачати)


 
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz