Немирівська міська рада - Рішення виконкому 2012 - sitePage39
 
 
Рішення виконавчого комітету
Немирівської міської ради
 
 
 
  2012 рік
 
  1. Рішення № 1 Про тимчасовий порядок фінансування видатків з міського бюджету в 2012 році (скачати)
  2. Рішення № 2 Про програму економічного і соціального розвитку міста Немирів на 2012 рік (скачати)
  3. Рішення № 5 Про звільнення дітей від батьківської плати за перебування в дитячих навчальних закладах міста (скачати)
  4. Рішення № 6 Про бронювання робочих місць на підприємствах міста для працевлаштування безробітних, які потребують соціального захисту на 2012 рік (скачати)
  5. Рішення № 7 Про квартирний облік громадян за місцем проживання (скачати)
  6. Рішення № 8 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Леніна, буд.150 в м. Немирів за Войтюком Петром Михайловичем (скачати)
  7. Рішення № 8 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Молодіжна, буд. 12 в м. Немирів за Окульським Леонідом Вітольдовичем (скачати)
  8. Рішення № 8 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Сагайдачного, буд. 68 в м. Немирів за Стецюрою Сергієм Леонідовичем (скачати)
  9. Рішення № 8 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Нечая Д, буд. 9 в м. Немирів за Чутким Анатолієм Миколайовичем (скачати)
  10. Рішення № 8 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Грушевського, буд. 36 в м. Немирів за Коломієць Валерієм Васильовичем (скачати)
  11. Рішення № 9 Про передачу на баланс Немирівському комбінату комунальних підприємств нерухоме майно, будівлю по вул. Шевченка, 27 (скачати)
  12. Рішення № 16 Про надання дозволу на підключення квартири до міської газової мережі (скачати)
  13. Рішення № 21 Про надання одноразової грошової допомоги (скачати)
  14. Рішення № 22 Про присвоєння почесного звання «Мати - героїня» (скачати)
  15. Рішення № 00 Про підготовку та проведення двомісячника благоустрою в місті Немирові (скачати)
  16. Рішення № 26 Про Стратегію розвитку м. Немирова до 2020 року (скачати)
  17. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 14 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  18. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 13 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  19. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 4 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  20. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 7 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  21. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 9 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  22. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 12 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  23. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 16 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  24. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 17 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  25. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 21 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  26. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 22 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  27. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 23 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  28. Рішення № 28 Про оформлення права комунальної власності за територіальною громадою міста Немирова в особі Немирівської міської ради на квартиру № 27 розташовану в м. Немирові, по вул. Леніна,буд.171а (скачати)
  29. Рішення № 28 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок по вул. Грушевського, буд.33 в м. Немирів за Засієнко Оксаною Василівною (скачати)
  30. Рішення № 28 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Весняна, буд.43 в м. Немирів за Когут Валентиною Миколаївною (скачати)
  31. Рішення № 28 Про оформлення права приватної власності в цілому за товариством з обмеженою відповідальністю « СХК « Вінницька промислова група» на комплекс будівель та споруд , розташований в м. Немирів по вул. Леніна, 226-б (скачати)
  32. Рішення № 28 Про оформлення права приватної власності в цілому за Товариством з обмеженою відповідальністю « СХК « Вінницька промислова група» на комплекс будівель та споруд зерносховищ та складських приміщень, розташований в м. Немирів по вул. Леніна, 226-а. (скачати)
  33. Рішення № 29 Про встановлення режиму роботи об’єкту по вул. Горького, 99 (скачати)
  34. Рішення № 31 Про дозвіл на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами (скачати)
  35. Рішення № 31 Про дозвіл на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами (скачати)
  36. Рішення № 31 Про дозвіл на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами (скачати)
  37. Рішення № 33 Про затвердження кошторисної документації робочого проекту (скачати)
  38. Рішення № 34 Про надання одноразової грошової допомоги (скачати)
  39. Рішення № 359 Про внесення змін до бюджету міської ради на 2012 рік» (скачати)
  40. Рішення № 360 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування релігійній громаді Святого Луки Кримського м. Немирів Тульчинської єпархії Української Православної Церкви (скачати)
  41. Рішення № 361 Про внесення змін до рішення 21 (позачергової) сесії 5 скликання міської ради від 07 квітня 2009 року "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ "Шериф міста Немирова” (скачати)
  42. Рішення № 362 Про внесення змін до рішення 21 (позачергової) сесії 5 скликання міської ради від 07 квітня 2009 року "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ "Домогосподар міста Немирова” (скачати)
  43. Рішення № 363 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крикуну Олександру Леонідовичу (скачати)
  44. Рішення № 364 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Болюх Людмилі Тимофіївні (скачати)
  45. Рішення № 365 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ТОВ фірмі "Тіара” (скачати)
  46. Рішення № 366 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку (присадибна ділянка) громадянам Олійнику Андрію Павловичу та Олійник Таїсії Володимирівні (скачати)
  47. Рішення № 367 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку (присадибна ділянка) громадянкам Бурлаці Наталі Олександрівні та Палійчук Тетяні Олександрівні (скачати)
  48. Рішення № 368 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку (присадибна ділянка) громадянам Декет Маріанні Іванівні та Декет Василю Івановичу (скачати)
  49. Рішення № 369 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку (присадибна ділянка) громадянам Суходольській Галині Григорівні, Пономаренку Віталію Володимировичу, Пономаренко Ользі Володимирівні, Шереметі В’ячеславу Олександровичу (скачати)
  50. Рішення № 370 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки (присадибні ділянки) (скачати)
  51. Рішення № 371 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та видачу державних актів на право власності на земельні ділянки (присадибні ділянки) на території міста Немирова (скачати)
  52. Рішення № 372 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельниченку Миколі Олександровичу (скачати)
  53. Рішення № 373 Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування земельної ділянки, яка використовується громадянкою Лютою Людмилою Григорівною (скачати)
  54. Рішення № 158 Про надання одноразової грошової допомоги (скачати)
  55. Рішення № 159 Про надання одноразової грошової допомоги на поховання (скачати)
  56. Рішення № 160 Про безоплатну передачу основних засобів з балансу Немирівської міської ради на баланс Немирівського ККП (скачати)
  57. Рішення № 161 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Брилінг, буд. 6 в м. Немирів за Бубликом Анатолієм Михайловичем (скачати)
  58. Рішення № 161 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Миру, буд.50 в м. Немирів за Ладубом Станіславом Оксентійовичем (скачати)
  59. Рішення № 161 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Паркова, буд. 5 в м. Немирів за Мороз Галиною Михайлівною (скачати)
  60. Рішення № 161 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Сагайдачного, буд.11 в м. Немирів за Малим Олександром Володимировичем (скачати)
  61. Рішення № 161 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Яблунева, буд. 91 в м. Немирів за Чернатою Оксаною Петрівною (скачати)
  62. Рішення № 161 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по провул. Озерний, буд. 23 в м. Немирів за Чернатою Анатолієм Петровичем (скачати)
  63. Рішення № 161 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Щорса, буд. 54 в м. Немирів за Чернігою Володимиром Андрійовичем (скачати)
  64. Рішення № 161 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями по вул. Целіш, буд.21 в м. Немирів за Бендовським Олегом Ростиславовичем (скачати)
  65. Рішення № 164 Про встановлення режиму роботи об’єкту по вул. Горького, 111 (скачати)
  66. Рішення № 165 Про відмову у наданні грошової компенсації за належне для отримання житлове приміщення (скачати)
 
 
 
 
 
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz