Немирівська міська громада
Немирівський район, Вінницька область

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

               Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

       Проект рішення Немирівської міської ради  «Про  затвердження програми

Приватизації майна комунальної власності Немирівської міської об’єднаної територіальної громади  на  2018-2020 роки» 

  Розробник:  юридичний відділ  Немирівської міської ради.

      Мета проекту рішення:  підвищення ефективності використання об’єктів комунальної власності, приватизація його по ринковій вартості ефективним власникам, розвиток на території об’єднаної територіальної громади  конкурентного середовища, поповнення доходної частини міського бюджету.

 

      Підставою для розробки проекту є: Закони України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», «Про приватизацію державного майна»,  «Про Державну програму приватизації», «Про місцеве самоврядування в Україні».

       Проект рішення  та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Немирівської міської ради www. gromada.org.ua   

       Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

       Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі в юридичний відділ Немирівської міської ради за адресою:

      22800, м. Немирів, вул.. Соборна, 26

на електронну адресу: nemyrivotg@gmail.com

 « повернутися до списку оголошень