Немирівська міська громада
Немирівський район, Вінницька область

В м. Немирові розпочато роботи по капітальній реконструкції водогону.

Розпочато капітальну реконструкцію водогону, на багатьох вулицях міста працює спецтехніка. Міський голова Віктор Качур та його заступник  Микола Торохтій постійно контролюють проведення робіт. 

Для того, щоб зменшити перебої у водопостачанні довелося довго чекати,так як проходження комплексної державної експертизи проектно-кошторисної документації тривала більш як два з половиною місяці. Слід зауважити що з усіх районів, які подавали  проектно-кошторисну документацію на проходження комплексної державної експертизи першим її отримав Немирів.

Немирівською міською радою виділено кошти на очистку свердловин. Готується задіяти додаткові артезіанські свердловини, а в районі "Агромаш" заплановано будівництво башти (станції другого підйому) з об'ємом у 50м.куб. Це збільшить запас і тиск води, однак стальні труби, які відслужили більш як 50 років, не витримають великого тиску води, тому їх потрібно усі замінити на нові. Уже  замінено  кілька кілометрів водогону.

У ході капітальної реконструкції водогону можливі збої у постачанні води, тому просимо населення сприйняти цей факт, як вимушену необхідність. « повернутися до списку новин