Четвертий звіт міського голови. - 30 Квітня 2010 - Немирівська міська рада
Головна » 2010 » Квітень » 30 » Четвертий звіт міського голови.
12:55
Четвертий звіт міського голови.
    27 квітня Немирівський міський голова В.М. Качур звітував перед громадою міста про роботу міської ради та виконавчого комітету, про виконану протягом 2009 року роботу. Така форма роботи стала вже традиційною. Тому не доводиться дивуватися, що мова пішла не лише про минулий рік, але й про всю чотирирічну діяльність. Зустріч міського голови з виборцями проходила у великій залі районного Будинку культури в дружній невимушеній обстановці. Після звіту міського голови присутні мали змогу задавати питання.

Немирівська міська рада - Четвертий звіт міського голови


    Незаперечним є той факт, що за чотири роки роботи в Немирові відбулися значні зміни.

    Всі пункти доволі насиченої передвиборної програми міського голови виконані і лише окремі знаходяться у стадії виконання.

    За винятком восьми вулиць, місто освітлене. Замінюється водогін, якому вже майже півстоліття, прокладаються якісні дороги. В дитсадочки закуплено нові меблі й інвентар (щоправда, місць у цих закладах для всіх бажаючих поки що не вистачає); збудовані й експлуатуються сучасні очисні споруди, на черзі – розширення каналізації; планується вимощення тротуарів тротуарною плиткою.

    Місто стало значно чистішим, зеленішим, кращим. Найменш соціально-захищеним жителям міста міська рада періодично допомагає продовольчими пайками. Для дітей і юнацтва проводяться конкурси, а найменшим мешканцям зроблено прекрасний майданчик для ігор. Всього позитивного, що прозвучало у звіті, в невеликій публікації не перерахувати.

    Чи багато вдалося зробити міському голові? Схоже, що так. Адже аплодисменти жителів міста були щирими, а запитання, які вони задавали голові після його звіту - актуальні і відверті. На кожне з поставлених запитань Віктор Миколайович намагався дати вичерпну відповідь. М.Ф. Костюк, житель Немирова

    - В місті говорять, що все, що ви робите для міста, все це за рахунок благодійної діяльності і великої сплати податків компанії "Nemiroff". Підтвердіть або спростуйте те, що колись компанія не сплатила до міської казни 10% податку, що становить 4,6 млн. грн.?

    - Благодійна діяльність для міста компанії «Nemiroff» – це один із міфів, які ходять містом. Правда у тому, що, згідно постанови Кабінету Міністрів, підприємство, яке будується на території міста, має заплатити від 10 до 20% вартості споруд у міський бюджет. Компанія "Nemiroff" збудувала об’єкт вартістю 46 млн. грн. Якби нам сплатили лише 10% тієї вартості, то міська рада отримала б 4,6 млн. гривень.

    Якщо на той час річний бюджет міської ради складав 6,5 млн. грн., то для міської ради це були великі гроші. Безумовно, отримавши таку суму, ми змогли б вирішити багато наболілих соціальних проблем міста.

    Але не так все сталося. Керівництво компанії і не думало платити податки. Яких тільки заходів вони не вживали: вигадували різні причини, скаржилися на фінансову скруту, атакували мій кабінет і таке інше.

    Я звик довіряти людям. А.С.Глусь пообіцяла, що перерахує всю суму, якщо я підпишу документ про здачу об’єкта в експлуатацію. Але компанія сплатила тільки 100 тис гривень. "Решту грошей, - сказала Алла Сигизмундівна,- міська рада отримає після нового року". Мотивувала вона це тим, що великі кошти було потрачено на будівництво об’єкта та вкладено у продукцію перед Новим роком.

    Пройшло три роки, а кошти так і не надійшли. Але мене дивує те, що згодом керівництво компанії ті 100 тис. грн., які були сплачені до бюджету, намагається видавати як благодійну допомогу для потреб міста.

    Ну, а що стосується іншого міфу, щодо того, що бюджет міста формується виключно за рахунок податкових надходжень від компанії "Nemiroff", то спростую цей міф мовою цифр. Річний бюджет міста у 2009 році склав 8,356 млн. грн., при цьому частка податкових надходжень компанії складає 3 млн. 52 тис. 691 грн. Це податок з доходів фізичних осіб та орендна плата за землю.

    Г. Панчук, житель міста

    - Ми вам передали звернення громадян, які проти виділення земельних ділянок під індивідуальне будівництво на території кладовища, яке знаходиться в районі електромереж. Що ви відповісте на нього?

    - Скажу, що це чистої води провокація і вигадка людини, якій було доручено це зробити з метою скомпрометувати мене як міського голову. І організував цю провокацію житель міста Григорій Панчук разом зі своєю дружиною, збираючи підписи ніби на збір коштів для будівництва каплиці, а насправді - під зверненням.

    Так що ніякої вакханалії, як пише громадянин Панчук, не було. У мене є підозра, що сам Г. Панчук не розуміє справжнього значення цього слова, а перед тим, як його вживати, я рекомендував би йому почитати тлумачний словник.

    Мені відомо, про що йдеться у зверненні, яке адресоване до державних органів влади. Про його зміст я довідався, прочитавши сьогодні районну газету «Прибузькі новини».

    Тепер моя відповідь по суті викладених у зверненні питань.

    Відведення земельних ділянок в районі Немирівських електричних мереж було проведено відповідно до вимог земельного та природоохоронного законодавства.

    Проект землеустрою та схема розподілу земельних ділянок погоджена відповідними службами, які здійснюють контроль за використанням земель.

    В ході розроблення проекту в районі кладовища виділено охоронну зону в розмірі 50 м. по периметру.

    Таким чином, в зоні кладовища, а також в охоронній зоні ніхто земельних ділянок не отримував.

    За час розроблення проекту відведення, а це великий термін - майже 2 роки, до міської ради не звернувся жоден житель Немирова з приводу якихось заперечень по питанню виділення земельних ділянок в районі кладовища та Немирівських електромереж.

    Сьогодні в міську раду приходили люди, обурені діями громадянина Панчука. Вони вперше чують про підписи. Жителі здавали гроші на будівництво каплиці, а дехто з тих, хто поставив підписа, навіть не проживає в місті. Звертаюся до Г. Панчука: "Не ставте власні інтереси вище інтересів громади".

    За інформацією, яка є в нашому розпорядженні, громадянин Панчук має біля цвинтаря земельну ділянку, користується нею впродовж багатьох років, але жодної копійки податку не сплатив. То про яку порядність він може говорити?

    Не зрозуміла позиція редактора районної газети. Чому без попереднього вивчення справи одразу ж звернення надруковано в газеті?

    Із зали до громадянина Панчука звернувся житель міста А. Заярний з питанням:

    - Чому підпис, який я поставив у відомості про здачу коштів на будівництво каплиці, тепер стоїть під зверненням до прокуратури? Ні я, ні члени моєї сім’ї згоди не давали.

    Відповіді не було.

    В. Костіков, житель Немирова

    - Ми читали в газеті, що на центральному православному кладовищі планують побудувати склеп. Для чого і кому він потрібен?

    - До міської ради звернулася Алла Глусь з проханням отримати дозвіл на будівництво каплиці в центрі православного кладовища. На засіданні земельної комісії розглядалося це питання, заперечень не було, адже будувати каплицю – свята справа. Але проектно-кошторисної документації ніхто не показав. Пізніше вони принесли схему будівлі, тобто її верхню частину. А коли міській раді вдалося роздобути повний комплект документів, з’ясувалося, що то не каплиця, а сімейний склеп на 14 місць. За основу було взято проект склепу Потоцьких.

    Сесія міськради також розглядала це питання, але депутати прийняли рішення не надавати дозвіл, доки не отримають всі необхідні документи.

    "Я не знаю, чи будуються склепи на православних кладовищах за канонами православної церкви. Може краще було б збудувати його на польському кладовищі?" - сказав В. Качур.

    Ю.М. Броварний, житель міста

    - Що це за приватизація відбувається на території жіночого Свято-Троїцького монастиря? Куди дивиться влада?

    - За 800 років існування Свято-Троїцького жіночого монастиря ніхто не ставив питання про його власність. Ми вперше зіткнулися з таким фактом: Ігуменія Херувима, настоятелька монастиря (в миру - Грицишена Галина Дмитрівна), подарувала монастирські будівлі громадянці Грицишеній Галині Дмитрівні (так би мовити, сама собі), на земельній ділянці, яка належить монастиреві, самовільно побудувала приміщення площею понад 2000 кв.м. На сьогоднішній день намагається оформити самочинне будівництво на себе, як фізичну особу, та на неповнолітнього плеімнника і працівницю монастиря.


Переглядів: 1372 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz