Четвертий звіт міського голови 2. - 30 Квітня 2010 - Немирівська міська рада
Головна » 2010 » Квітень » 30 » Четвертий звіт міського голови 2.
12:57
Четвертий звіт міського голови 2.

прдовження 2

    З юридичної точки зору все це зроблено нібито законно, а як з точки зору святої справи – не знаю. Міська рада нічого не могла вдіяти. Як кажуть: Бог їм суддя.

    Мене цікавить таке питання. Чому відбувається роздаровування будівель монастиря, церкви, якщо тільки аргумент - щоб дешевше платити за газ? То що ви проповідуєте?..

    Прийде час, коли жіночий монастир з будівлями та землею повністю перейде в приватні руки.

    Проте, я, як православний, для того, щоб помолитися, не хочу ходити в гості до Г.Д. Грицишеної та її племінника.

    Громада міста не повинна мовчати і бути стороннім спостерігачем у цій справі.

    Присутня на зборах Ігуменія Херувима сказала, що нічого дивного і протизаконного у приватизації монастиря не має. Якщо хочете знати, сказала вона, то й собор Архистратига Михайла, що біля кінотеатру, теж приватна власність.

    - Вікторе Миколайовичу, чому в планах міської ради не має освітлення вулиці Комсомольської (відрізок від буд. №18 і до кінця)?

    - Коли і як буде проведено освітлення по вулиці 50 років ВЛКСМ: буд. № 22, 24, 26?

    - По-перше, освітлення вулиць міста здійснюється за власні кошти міськради за допомогою підприємства Немирівських електромереж.

    Коли я балотувався на посаду міського голови, в моїй виборчій програмі було записано два дуже важливих пункти: побудувати очисні споруди і вивести місто з темряви. Зрозуміло, що не я особисто мав їх будувати. Але організувати роботу - це був мій обов’язок.

    У 2006 році в місті працювало 42 ліхтарі, сьогодні майже 800 і це не межа. Адже в планах міської ради на черзі освітлення маленьких та віддалених вулиць. Пригадую, як в перші дні роботи на цій посаді, довідавшись про мої наміри встановити по всьому місту ліхтарі, до мене в кабінет зайшов директор комунгоспу О.О.Коба.

    - Вікторе Миколайовичу, - сказав він, не подумайте встановлювати ліхтарі, бо це освітлення з’їсть весь бюджет міста!

    Проблему здешевлення електроенергії ми вирішили у такий спосіб: встановили тарифіковані лічильники та закупили електролампи з великим коефіцієнтом економії електроенергії. Внаслідок чого вартість електроенергії, яка споживається для освітлення міста, ми зменшили на 70%.

    Що стосується вирішення питання освітлення вищезгаданих вулиць, то можу сказати, що в програму роботи міськвиконкому включено освітлення вулиці 50 років ВЛКСМ. На сьогодні верхня її частина освітлена, а далі продовжимо освітлювати її нижню частину. Також ми закупили 14 стовпів для вулиці І.Франка, яка буде освітлена в цьому році. Одразу, після освітлення цих вулиць, черга дійде і до вулиці Комсомольської. О.Голодюк

    - Яке ваше бачення вирішення проблеми міського сміттєзвалища?

    - Наявність сміттєзвалища, розташованого в межах міста, це одна із болючих проблем.

    40 років тому, коли його було відкрито, житлові будинки знаходилися в межах санітарної зони. Але місто стрімко розвивалося. Виділялись земельні ділянки, люди будувалися, це й призвело до того, що будинки стали близько знаходитися від самого сміттєзвалища.

    Багато років ніхто не ставив питання просто куди його подіти. Це проблема не тільки одного міського голови, але всіх жителів і керівництва району також.

    Вільних земельних площ у міської ради не має, щоб перенести сміттєзвалище з однієї частини міста в іншу. Навколо міста розташовані земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво, тому ніхто не захоче, щоб поблизу його оселі був смітник. Потрібно буде виділяти із земель запасу сільських рад, але це вже компетенція районної влади.

    Міська рада підготувала та направила до райдержадміністрації лист про виділення під сміттєзвалище місця із земель запасу, адже в місті проживає майже 20 відсотків населення всього району. Результат розгляду чекаємо до сьогодні. До речі, майже все керівництво району проживає в Немирові, але стоїть осторонь цієї проблеми. Тому, користуючись нагодою, звертаюся до присутніх в залі голів районної ради і райдержадміністрації з проханням взяти участь у вирішенні цього вкрай важливого питання.

    - Коли буде відновлено водопостачання вулиці Леонтовича?

    - Справа ось у чому: щоб подати воду, яка надходить із свердловини, що в районі валів, до будинків вулиці Леонтовича, потрібно підвищити тиск у трубах. Наявна водопровідна система не дозволяє цього зробити.

    Тільки будівництво на цьому шляху станції другого підйому води дасть змогу вирішити цю проблему.

    Вже розроблено проектно -кошторисну документацію на будівництво станції другого підйому води, яка пройшла всі експертизи. Проект подано на затвердження, щоб отримати фінансування на її будівництво вже в 2010 році. Якщо нам вдасться це зробити, тоді можна покращити водопостачання не тільки для жителів вулиці Леонтовича, але й усього міста. Заразом вирішиться проблема якості питної води.

    А.Є.Терез, голова міської ветеранської організації

    - У нас тротуари в поганому стані, що плануєте робити?

    - Коли буде зупинка по вулиці Леніна для приміських автобусів?

    Міська рада надала дозвіл на встановлення зупинки за залізничним вокзалом, але його ще потрібно погодити з усіма відповідними службами. Сподіваюсь, що скоро автобусна зупинка по вулиці Леніна буде. Що стосується тротуарів, то їх стан нас не задовольняє. Ми будемо працювати в цьому напрямку. Міська рада вже закупила 1000 кв. м. тротуарної плитки.

    Розпочато вимощення тротуарів плиткою біля Немирівського коледжу будівництва та архітектури. Ну, а далі вимостимо всю вулицю Луначарського. Маємо намір зробити її показовою.

    Головне - відродити у людей віру і на практиці довести, що можна зробити наше місто красивим.

    А в перспективних планах міської ради, будівництво центральної міської каналізації, яка у центрі міста буде прокладена тротуарами. Одним словом, все буде робитися в комплексі.

    - Чи буде в Немирові побудовано громадський туалет?

    - Шукаємо ділянку землі і кошти. Сподіваюся, що це питання в найближчому майбутньому буде вирішено.

    - Чи повернуть місту дитячий садочок біля спиртового заводу?

    - Як вам відомо, минула влада два садочки продала. Стара будівля садочку, яка розташована по вулиці Леніна, передана під житло людям. Другий садочок, що розташований по вулиці Шевченка, попередники також передали під житло.

    У нас був ще один дитячий садок, який побудував спиртовий завод за державні кошти. Тепер його не має, точніше будівля залишилася на місці. Але директор спиртового заводу С.К. Глусь переобладнав його під готель та їдальню і сам поселився у ньому.

    Хоча, відповідно до вимог закону, вся соціальна сфера повинна бути передана у комунальну власність громади.

    Я не проти того, щоб працівники заводу мали свій готель та їдальню (до речі, у них була їдальня). Але справа в іншому. Сьогодні на одне місце в дитячому садку припадає по три дитини, це створює додаткову соціальну напругу в місті. Тому замовчувати цю проблему не маю морального права.

    Чомусь ця проблема не публікується на сторінках газети "Прибузькі новини", чому? А тому, що немає дозволу зверху.

    Про що ж тоді пише районна преса? Відкриваємо газету і бачимо, що майже в кожному номері величальні оди для сім’ї Глусів. Ось вам свіжий приклад: Олександр Глусь, президент компанії, визнаний найкращим топ-менеджером в Україні, приймає участь у відкритті кінофестивалю в Каннах

    Якщо підприємством керує така талановита людина і такі шалені успіхи в компанії, то тоді чому цих «успіхів» не відчувають на собі прості працівники заводу? Чому заробітна плата простих працівників 1200-1500 грн.? Чому така відома і багата компанія не допоможе місту та своїм працівникам, в яких теж є діти - побудувати дитячий садок? Чому фінансують фестивалі, спортивні змагання в Україні, Росії, Європі, де себе рекламують, а не побудують жодного квадратного метра житла для своїх же працівників, я вже не кажу про дороги, які вони руйнують вантажними автомобілями кожного дня.

    Протягом трьох років ні на копійку не піднімалася зарплата рядових працівників (адмінапарат, звісна річ, себе не обділяє).

    Я за те, щоб працівники компанії відчували себе людьми і отримували достойну зарплату, а дитячий садочок необхідно повернути місту.

    - Як ви вважаєте, може пам’ятник Леніну час замінити на пам’ятник більш достойним діячам України?

    Знаєте, мені згадується вислів: "Белые приходят,... красные приходят". То чи варто нам бути такими?

    Бачите, в Немирові виступають, щоб зняти, а у Погребищі навпаки - відкривають пам’ятник Леніну.

    Для мене найкращим пам’ятником був би побудований водогін, дитячий садок, вулиці, житлові будинки, дороги.


Переглядів: 1257 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz