Четвертий звіт міського голови 3. - 30 Квітня 2010 - Немирівська міська рада
Головна » 2010 » Квітень » 30 » Четвертий звіт міського голови 3.
12:58
Четвертий звіт міського голови 3.

прдовження 3


    Зустрічаються і в нас люди, сповнені бажання на кожній вулиці та провулку встановити якийсь пам’ятник. Як на мене, то найкращим пам’ятником для поета чи письменника є знання його творів.

    - Коли буде впорядковано провулок Пролетарський?

    - Влітку цього року.

    - Де садові лавки біля пам’ятника В.І. Леніну, про які ви писали у газеті "Вісник Немирова"?

    - Їх буде встановлено до 9-го травня, тобто до 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

    - Вікторе Миколайовичу, чи можливо організувати проїзд автомашин з вантажами спиртзаводу і компанії "Nemiroff" по об’їздній дорозі, а не по вулиці Горького, в результаті чого руйнується асфальт?

    - Колись мене запитали гості із Польщі: чому у вас стоїть знак, який забороняє проїзд автотранспорту по вулиці Шевченка, втім автомашини їздять? Що я міг пояснити полякам? Перевів на жарт. Кажу: "У нас, в Україні, дуже багато пільговиків, яким усе дозволяється". Саме таким "пільговиком", мабуть, вважає себе компанія "Nemiroff". В основному це їхні великотоннажні вантажні автомобілі їздять по центральних вулицях міста, не маючи дозволу виконавчого комітету.

    Зверніть увагу: на площі Леніна, біля стихійного ринку та на тротуарах центральної вулиці міста паркуються автомобілі, незважаючи на дорожні знаки, які забороняють стоянку.

    До речі, хтось вкрав знак "Проїзд заборонено" по вул. Шевченка та знак "Стоянку заборонено" на площі Леніна, та біля райспоживспілки. У міського голови не має повноважень, щоб із цим боротися. Хто ж тоді зобов’язаний за цим слідкувати і відповідати?

    Даю відповідь: міліція і державтоінспекція.

    І. Кононова

    - Немирівську музичну школу хоче забрати католицька громада. Я не хочу ображати католиків, але, як на мою думку, нехай спочатку збудують для дітей нову музичну школу, а потім забирають старе приміщення, якщо воно таки було їхнім. Чи не так?

    - Позиція міської ради в цьому питанні однозначна: музичній школі бути. Діти повинні навчатися, а вчителі музичної школи - мати роботу. Їм не потрібно поневірятися в пошуках роботи, маючи своє приміщення.

    Якщо католицька громада хоче, щоб у ксьондза було житло, нехай придбають йому квартиру.

    Скажу відверто: нас просто надурили.

    Багато разів відбувалися судові засідання і кожного разу їх рішення були на користь районної ради. Суд кожен раз визнавав, що приміщення не належить католицькій громаді, бо вона так і не змогла довести, що приміщення її. А потім відбувається сесія районної ради, яка приймає рішення: укласти Мирову угоду з католицькою громадою. Дана угода дозволяє громаді вважати приміщення музичної школи "своїм" протягом 49 років. Орендна плата складає 1 грн. в рік. І те, що діти залишилися без музичної школи, їх не хвилює.

    Правда, були обіцянки, що вона там залишиться, але тепер ми бачимо, що громада поволі витісняє дітей з приміщення, розпочавши на першому поверсі обладнання житла для ксьондза.

    І.О. Назаренко

    - Ви християнин. Чому не даєте дозвіл на будівництво каплиці?

    Ніхто не заперечує проти каплиці. Якщо документи на будівництво будуть оформлені належним чином, тоді надамо дозвіл.

    Я за будівництво каплиці, але все потрібно називати своїми іменами. Що ми будуємо: капличку чи сімейний склеп? Маленька неправда породжує велику недовіру...

    - Коли розпочнете ремонтувати периферійні вулиці. Хто будує в місті дороги і за чий рахунок?

    - Як тільки сесія міської ради затвердить бюджет на 2010 рік, одразу займемося облаштуванням периферійних, як ви кажете, вулиць. Хоча у нас не має периферійних вулиць, всі вулиці важливі.

    Заплановано побудувати дорогу з твердим покриттям вулиць Чапаєва, Котляревського, Маяковського, Рози Люксембург.

    Хочу від себе особисто подякувати жителям вулиці Євдокименка, які власними зусиллями викопали траншею для прокладки вуличного водогону. Буде замінено водогін, буде збудована дорога.

    Дороги, будівництво яких фінансується з міського бюджету, ремонтують наші будівельні організації, за що їм велике спасибі. Якщо фінансування здійснюється за рахунок обласного бюджету, виконавця робіт на тендерних умовах визначає обласна державна адміністрація.

    - Ви побудували очисні споруди. Але в міській газеті писалося, що вони збиткові. Як можете прокоментувати цю ситуацію?

    - Неважко все зробити прибутковим, - підняти оплату, але ми не йдемо таким шляхом. На сьогодні у нас тарифна плата на прийом та очистку каналізаційних стоків - одна із найнижчих в області. Частину витрат компенсуємо за рахунок міського бюджету.

    Очисні споруди побудовані не для того, щоб на них заробляти. А щоб вони стали прибутковими, необхідно буде приєднувати більше споживачів. Сьогодні основним користувачем очисних споруд є центральна районна лікарня.

    Жителі, які проживають за парком, полегшено зітхнули в прямому і в переносному значенні. Впродовж багатьох років біля їх будинків знаходилися відстійники. Тепер ситуація докорінно змінилася.

    Правда, не всім до душі припав факт введення в експлуатацію очисних споруд.

    - Вікторе Миколайовичу, що ви наробили? Ви своїми очисними спорудами спортили зовнішній вигляд "лікероводки"! - так голова районної ради С.Укринський оцінював новобудову в Немирові. Якщо рідна «лікерка» йому така дорога, то може варто було б там залишатися працювати?

    М. Ф. Костюк

    - Чому в газеті «Прибузькі новини» не висвітлюється робота міської ради?

    - Сьогодні звітує міський голова про пророблену роботу. Напевне, подія варта того, щоб про неї було написано в пресі.

    Тому я звертаюся до присутньої в залі головного редактора районної газети Т.Котик:

    «Чи буде надрукований звіт міського голови у районній газеті "При бузькі новини"? Відповідаю – ні. Чому? А тому, що на сьогоднішній зустрічі міського голови з жителями міста обговорюються питання про які всі думають, але воліють мовчати.

    Наприкінці зустрічі слово взяв голова районної ради С. Укринський, на думку якого головною темою виступу міського голови були компанія "Nemiroff", каплиця та католики.

    Звертаючись до С.Укринського, В.Качур сказав:

    - По-перше, я сьогодні звітую перед громадою, а по-друге, відповідаю на питання, які хвилюють жителів міста. Я сподівався подискутувати з вами, як з головою районної ради. Але в мене склалася думка, що ви адвокат компанії "Nemiroff".

    Промову С. Укринського перервали оплесками, а опісля всі дружньо піднялися і залишили зал.

    (Дослівний запис діалогу зроблено з диктофону)


Переглядів: 1228 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz