Дієві кроки Міністерства юстиції України - 11 Грудня 2015 - Немирівська міська рада
Головна » 2015 » Грудень » 11 » Дієві кроки Міністерства юстиції України
05:54
Дієві кроки Міністерства юстиції України

  Дієві кроки Міністерства юстиції України до реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

  26 листопада 2015 року Верховною Радою України прийнято у другому читанні розроблений Міністерством юстиції України за участі представників всіх фракцій коаліції та громадських активістів пакет законів із децентралізації. Прийняття цих законів завершило одну з найбільших реформ Уряду та спричинить суттєвий прогрес у процесах децентралізації та демонополізації реєстраційних послуг. Законами вводиться багато новацій, які передбачають повну відмову Мін’юсту від функцій реєстрації, передачу повноважень і грошей на місця, запровадження електронних сервісів, і найголовніше - створення конкуренції в сфері реєстрації.

  Вже з 1 січня 2016 року планується здійснити передачу повноважень з реєстрації бізнесу та нерухомості органам місцевого самоврядування, об’єднаним територіальним громадам, місцевим адміністраціям й центрам надання адмінпослуг. Окрім того, право надавати такі сервіси отримають 7000 нотаріусів.

  При цьому, головним завданням реформи буде демонополізація послуг, аби українці самі могли обирати, де вони отримуватимуть послугу швидше і якісніше.

  Прийняті закони запроваджують принцип екстериторіальності, уніфікують і спрощують процедури реєстрації юридичних осіб і громадських формувань.

  Завдяки прийняттю цих законів українці отримають якісний і комфортний сервіс без черг та хабарів.
 
Переглядів: 259 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz