Футбол серед териконів сміття. - 4 Квітня 2011 - Немирівська міська рада
Головна » 2011 » Квітень » 4 » Футбол серед териконів сміття.
15:08
Футбол серед териконів сміття.
 
  У попередньому номері газети ми повідомляли про те, що Немирів отримав перспективу щодо будівництва стадіону з твердим покриттям в районі «Агромашу». Але це може статися при умові, якщо міська рада приведе в порядок вкрай занедбану територію цього колишнього стадіону.
 
  Однак, мешканці житлових будинків, які тісним колом обступили цю територію, здається зрозуміли це в прямому значені слова. Тобто, що саме міська рада повинна прибирати все те, чим захаращували стадіон впродовж багатьох років жителі цього району. Бо інакше як пояснити той факт, що люди продовжують виносити на стадіон гілля, побутові відходи, а дехто і гній зі свинарників. Стадіон все більше набирає обрисів стихійного сміттєзвалища. Практично залишився незахаращеними лише невеликий майдан у центрі стадіону, де ще збереглися футбольні ворота і яким ще можуть користуватися юні любителі цієї гри. Просто боляче дивитися на них, позбавлених умов, які мають ровесники у центрі міста, ганяють м’яча поміж куп сміття та гілля, по густо встеленому поліетиленовими пакетами футбольному полю. Та й гуси і кури заважають. Як розповіли нам юні футболісти, сміття завозять на стадіон і з інших вулиць. Металеву браму хтось зрізав і забрав, тому любителі створювати стихійні сміттєзвалища вільно заїздять на стадіон автомобілями.
 
  - Ми вже пробували перекривати в’їзд гілляками, але це нічого не дало, - поскаржилася єдина серед молоді дівчина-футболіст. – А коли ми поставили дерев’яні ворота для футболу, то їх хтось порізав на бруски.
 
  Дійсно, що можуть зробити діти, коли дорослі зайняли позицію стороннього. Ми мали розмову з власниками довколишніх будинків. Усі вони за те, щоб зробити стадіон зразковим.
 
  Приїхав того дня на стадіон і депутат В.А. Доля. Ми скликали людей, поговорили з ними, а вони погодилися взяти активну участь у двомісячнику благоустрою. Люди мають усвідомити, що саме від них залежить чистота прилеглих територій до їх приватних секторів.
 
  Потрібно діяти, щоб не втонути у териконах сміття.
 
 
 Михайло Кременюк
 
 
 
 
 
Переглядів: 1401 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz