Інформація Немирівської міської ради Вінницької області про проведення конкурсу - 14 Січня 2016 - Немирівська міська рада
Головна » 2016 » Січень » 14 » Інформація Немирівської міської ради Вінницької області про проведення конкурсу
14:50
Інформація Немирівської міської ради Вінницької області про проведення конкурсу

  Інформація Немирівської міської ради Вінницької області про проведення конкурсу з відбору виконавця з проведення робіт із землеустрою.

  1. Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди на яку пропонується для продажу на земельних торгах.

  2. Дані про земельну ділянку:
  1) земельна ділянка загальною площею 0,3000 га, для будівництва 40-квартирного житлового будинку з прибудованими приміщеннями магазину та аптеки, місце розташування земельної ділянки: м. Немирів, вул. Франка І.

  3. Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

  У конверті мають міститися підтвердні документи з описом в запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

  Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях) та кількість проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що розроблені за попередні 24 місяці.

  Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

  У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

  Переможець конкурсу за власні кошти проводить збір необхідної документації.

  Відшкодування вартості робіт по розробці проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок буде проведено за рахунок замовника.

  4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
  - заява про участь у конкурсі з відбору виконавця земельних торгів за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконанням робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затверджено наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 №579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 року за №1655/21967 (далі – Порядок);
  - копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);
  - згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;
  - копія установчих документів претендента та довідка про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно ЄДРПОУ ( для претендента – юридичної особи);
  - копія ліцензії на проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт;
  - копії кваліфікаційного сертифікату інженера-землевпорядника (не менше двох чоловік);
  - проект завдання на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

  5. Строк подання конкурсної документації до 15 лютого 2016 року (включно).

  6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 22800, м. Немирів, вул. Леніна, 26, Немирівська міська рада.

  7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 22 лютого 2016 року о 10.00год. за адресою: м. Немирів, вул. Леніна, 26 (зал засідань), телефон для довідок (04331) 2-24-01.

  8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: м. Немирів, вул. Леніна,26. Телефон для довідок (04331) 2-24-57.
 
Переглядів: 245 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz