Інформація Немирівської міської ради Вінницької області про проведення конкурсу - 31 Березня 2016 - Немирівська міська рада
Головна » 2016 » Березень » 31 » Інформація Немирівської міської ради Вінницької області про проведення конкурсу
11:48
Інформація Немирівської міської ради Вінницької області про проведення конкурсу

 Інформація Немирівської міської ради Вінницької області про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.

  1. Мета проведення робіт: Проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.

  2. Дані про земельну ділянку: Земельна ділянка для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку (40 квартирний житловий будинок з прибудованими приміщеннями магазину та аптеки) загальною площею 0,2631 га, місце розташування земельної ділянки: м. Немирів, вул. Франка І.

  3. Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

  У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом, та запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

  Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

  Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

  У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

  Переможець конкурсу проводить підготовку до земельних торгів відповідно до статті 137 Земельного кодексу України.

  4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
  - заява про участь у конкурсі з відбору виконавця земельних торгів за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконанням робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затверджено наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 №579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 року за №1655/21967 (далі – Порядок);
  - копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;
  - копія ліцензії на проведення земельних торгів;
  - копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;
  - інформація про продані лоти (права оренди земельних ділянок) на земельних торгах: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.
  - копії договору оренди або правовстановлюючих документів на приміщення ліцензіата в м. Вінниці, площею не менше 50 м2 обладнаного для проведення публічних торгів.

  5. Строк подання конкурсної документації до 29 квітня 2016 року (включно).

  6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 22800, м. Немирів, вул. Леніна, буд.26, Немирівська міська рада.

  7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 11 травня 2016 року о 10.00 год. за адресою: м. Немирів, вул. Леніна,буд.26 (зал засідань), телефон для довідок (04331) 2-24-01.

  8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: м. Немирів, вул. Леніна,буд.26. Телефон для довідок (04331) 2-24-57.


 
Переглядів: 219 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz