Інтерв'ю з Немирівським міським головою - 16 Січня 2016 - Немирівська міська рада
Головна » 2016 » Січень » 16 » Інтерв'ю з Немирівським міським головою
10:19
Інтерв'ю з Немирівським міським головою

  Віктор Качур: Я вірю, що депутати міської ради зможуть об’єднатися і будуть працювати на користь громади
  Інтерв'ю з Немирівським міським головою

  ­ Вікторе Миколайовичу, як і на попередніх виборах, вибори до місцевих рад у жовтні 2015 року знову продемонстрували такий парадокс: більшість населення міста за вас, а певне коло осіб постійно чинить вам перепони і не хоче прислухатися до голосу народу.

  Радикальна партія, обласну організацію якої я очолюю, у Немирові набрала найбільшу кількість голосів. Депутати від цієї політичної сили перемогли у 19­ти з 26­ти округів. Однак, у раду потрапило лише 8 депутатів. Чому? Насамперед на перешкоді стала нова передвиборча система, яку я вважаю недосконалою. Прикриваючись новим законодавством, певне коло людей зробило так, що у міську раду потрапило половина депутатів від БПП "Солідарність", ВО "Батьківщина", "УКРОПу" та Аграрної партії, які у своїх округах програли вибори. Натомість не потрапили в раду депутати від Радикальної партії, які мали усі підстави бути там. В результаті, депутатів від вищеназваних партій, разом взятих, стало у міській раді 7 скликання на дві особи більше, ніж від Радикальної партії і "Самопомочі". Таким чином, розклад сил став 14/12 не на нашу користь, що утруднило подальшу роботу.

  То чи задоволені ви результатами виборів?

  В цілому задоволений. Бо за мене і за Радикальну партію віддали свої голоси більшість немирівчан. А не задоволений, бо з 19 переможців на своїх округах у раду потрапило лише 8. Деякі округи не отримали жодного депутата, в той час, коли є такі, що отримали по 2 депутати.

  Вас не дивує, що майже третю частину нової ради складають колишні працівники апарату міської ради і "ображені" на міську раду за "утиски" кілька підприємців, які сьогодні вас не підтримують?

  Є вибори, які розкладають все по своїх місцях. Є люди, які прагнуть іти працювати на благо міста, а є й такі, що йдуть лише шкодити або мститися. Використовуючи різні політичні сили, вони пройшли у раду. Хоча є політичні сили, що ледь подолали 5% бар'єр, але провели у раду таких депутатів, які набрали, приблизно, 25 голосів.

  Але разом зібрати стільки колишніх працівників міськради шляхом виборів просто неможливо. Складається враження, що хтось керував цим процесом.

  Можливо.

  Чому так вперто депутати від БПП "Солідарність", Аграрної партії, "УКРОПу" і ВО "Батьківщина" ігнорували право міського голови підбирати для співпраці секретаря міськради? Чому високопрофесійну, досвідчену і надійну В.М. Білоус поміняли на молодого депутата, який жодного дня не працював у органах місцевого самоврядування? І чому саме посаду секретаря обрали для Діми Штойка?

  Так, Віра Михайлівна ­ досвідчений депутат і секретар міської ради. Нам не вистачило лише два голоси, щоб її знову обрали. А це тому, що вона боролася з торговою мафією. Викривала їх незаконні дії по сплаті податків. Боролася з незаконним будівництвом в центрі міста. Людина, яка чесно виконує свої обов'язки, не потрібна більшості тим, хто сьогодні стали депутатами. Таким чином, можна сказати, що її усунули від посади секретаря. Щодо досвідченості Д. Штойка, я не можу зараз щось стверджувати. Час покаже. Діма Олександрович для міськради нова людина і його пропонують люди, які мені в житті багато нашкодили. Тому складається враження, що дехто прагне реваншу.

  Наскільки дієздатним ви бачите сьогоднішній депутатський корпус? Чи вдасться вам знайти з ними спільну мову?

  Я маю надію, що у депутатів вистачить здорового глузду, щоб об'єднатися і працювати на благо міста. Дуже хочеться, щоб ця мета була направлена на розбудову Немирова.

  Газета "Прибузькі новини" вкотре не пошкодувала чорних фарб, висвітлюючи хід усіх трьох засідань першої сесії. Редактор Тетяна Сквірська особисто була в ролі репортера і з великим ентузіазмом фотографувала все підряд та невимовно раділа, що секретарем обрали Діму Штойка. Що ви на це скажете?

  Редактор Сквірська, (раніше вона була Демиденко, згодом Котик) багато років намагається якнайбільше нашкодити мені. Був час, коли вона писала про мене хвалебні оди, хоча мені це не дуже подобалося. Це було до певного періоду, аж поки у нас з пані Сквірською не виник перший конфлікт.

  Один із ваших конкурентів по виборах опублікував у "Прибузьких новинах" статтю, у якій закликав новообраних депутатів не продаватися вам за "тридцять срібняків". Дозволю собі невеликий жарт: ви маєте таку валюту і коли почнете нас купувати? А ще цей кандидат­невдаха, який втретє провалює вибори мера, вирушив створити з немирівчан спецгрупу, назва якої співзвучна назві його ресторану. Каже: щоб контролювати кожен ваш крок. Як ви це собі уявляєте?

  Напевно, уже пора протверезіти, набратися здорового глузду і не розкидатися такими закликами.

  Розкажіть про ваші найближчі плани і що уже почали робити для міста, не зважаючи на "міжусобні війни"?

  За короткий термін нам вдалося освітити п’ять вулиць, замінили 242 лампочок, відремонтували насоси, що дало змогу налагодити водопостачання у проблемних районах міста. У найближчих планах ­ добудова очисних споруд, налагодження якісного водопостачання, бо це проблема №1. Далі ­ будівництво доступного житла для бійців АТО та виділення їм земельних ділянок, як і обіцяв.

  Ви впевнені, що такий розмаїтий депутатський склад буде підтримувати вас у цих питаннях?

  Час покаже.
 
Іван Демедюк,  
депутат міської ради, журналіст  
 
Інтерв'ю з Немирівським міським головою

 
Переглядів: 373 | Додав: dima | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz