Інтерв’ю з начальником комунгоспу Ігорем Гаєвським - 1 Червня 2011 - Немирівська міська рада
Головна » 2011 » Червень » 1 » Інтерв’ю з начальником комунгоспу Ігорем Гаєвським
15:12
Інтерв’ю з начальником комунгоспу Ігорем Гаєвським


  - Приємно відзначити, що Немирів стає кращим і чистішим. Про це кажуть і самі немирівчани, і гості міста. Невже проблема з вивезенням сміття зникла?

  - Так, місто стає чистішим. В цьому заслуга мешканців Немирова, та не менша вона і в працівників ККП. Всі бачать, яка робота проводиться по прибиранню міста. Хочу подякувати їм за їхній нелегкий, а часто і невдячний труд. Але проблема з вивезенням сміття залишається. Більшість жителів міста мають змогу платити за комунальні послуги, але не роблять цього. Не укладають договори на вивезення твердих побутових відходів.

  - Яку роботу ви проводите в даному напрямку?

  - Проводиться роз’яснювальна робота, час від часу звертаємося до жителів міста через засоби масової інформації. Займаються цим міська рада і наші працівники. На одній із останніх нарад я доповідав про проведену роботу із жителями вулиць Леніна, Леонтовича, Суворова, Целіша, Ведибіди. Разом із депутатами міської ради, які закріплені за тими округами, обійшли усіх мешканців, переконували укладати угоди.

  - Що робити зі споживачами послуг по вивезенню сміття у разі, якщо вони відмовляються укладати угоду з ККП?

  - В усіх цивілізованих країнах громадяни свідомо сплачують послуги вивозу сухого сміття, не кажучи вже про те, що сортують його для подальшої вторинної переробки. За усі послуги потрібно платити, як і за природній газ, світло, воду, асенізацію, так і за вивіз побутових відходів. Ми будемо і надалі проводити збори із жителями вулиць і переконувати їх в цьому. Наприклад, в сусідньому Іллінецькому районі комунальне господарство не надає послуг споживачу, якщо у нього не укладена угода хоча б на один із видів комунальних послуг. Я думаю, що ми не будемо вдаватися до таких крайнощів.

  Проблема вивезення та утилізації сміття набула державного рівня. На сьогодні при Немирівській РДА створено відділ громадських інспекторів по благоустрою. Ці інспектори наділені повноваженням оформляти акти на порушників з подальшою передачею цих документів до суду.

  - Останнім часом містом значно знизився тиск води в тубах, з чим це пов’язано?

  - Насамперед з тим, що у свердловинах впав рівень води. Відбувається замулення свердловин, вода не встигає поповнювати водоносний горизонт, тому ми змушені подавати воду погодинно, за графіком. Таке практикується по вул. 50 років ВЛКСМ, Леонтовича, Леніна. Також причиною зниження тиску є зношені труби та насоси. Ми поступово, спільно з міською радою та жителями міста, замінюємо застарілі труби. А нещодавно поміняли два насоси: один подає воду на вулиці Островського, Маяковського, Тімірязєва, Р.Люксембург, а другий - на центр міста, зокрема, вул. 50 р. ВЛКСМ.

  Також однією з причин зниження тиску є використання води жителями міста в літній період не за призначенням, а саме: поливання газонів, клумб, присадибних ділянок, миття автомобілів та використання води у будівництві, тощо. Створено комісію, яка буде виявляти порушників, обмежувати їх у водопостачанні із застосуванням штрафних санкцій. 

Переглядів: 1132 | Додав: dima | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2016 Хостинг від uCoz