Міська рада продовжує реконструкцію доріг - 1 Червня 2011 - Немирівська міська рада
Головна » 2011 » Червень » 1 » Міська рада продовжує реконструкцію доріг
15:21
Міська рада продовжує реконструкцію доріг


  Інтерв’ю з міським головою Олександром Качуром

  - 9-го травня минуло півроку, як Вас було офіційно проголошено міським головою. Це невеликий строк, але це вже термін, що дає змогу самому оцінити свої здобутки. З якими проблемами за період роботи Ви зіткнулися на посаді міського голови?

  - Проблем багато, але ми їх вирішуємо. Якщо назвати першу – це, звичайно, наповнення бюджету, будуть гроші – буде видно результати нашої роботи. Але є така робота, яка непомітна, а кошти на неї необхідні. Наведу приклад: тільки для виготовлення генерального плану міста проектна організація «Дніпромісто» виставила рахунок 198 тис. грн., за виготовлення проекту нормативно-грошової оцінки земель міста Немирова потрібно 99 тис. грн. На те, щоб будувати дороги, водогін, виконувати інші роботи, потрібно спочатку виготовити проектно-кошторисну документацію, а це теж не малі кошти. Ще існує багато інших проектів, які потрібно профінансувати для того, щоб отримати дозвіл на виконання певних робіт. Тому основне завдання у мене, як міського голови, та депутатів нашої ради – це наповнення бюджету.

  - За короткий термін Вами проведено чимало роботи. А чи є підтримка від депутатів міської ради?

  - Більшість депутатів розуміють, для чого їх обрала громада. У нашому місті немало проблем і тільки разом нам під силу їх вирішити. Але є й такі народні обранці, що прийшли до влади з іншою метою: свої зусилля вони направляють на вирішення лише особистих проблем. Від таких депутатів не чекаю допомоги, краще б не заважали працювати, від цього нашій громаді буде більше користі.

  - Чи достовірна інформація, що на реконструкцію вул. Леніна з державного бюджету виділено кошти у сумі 2,7 млн. грн., а не 600 тис. грн., як це планувалось раніше?

  Реконструкцію вул. Леніна, як пам’ятають немирівчани, розпочав ще попередній міський голова В.М. Качур. Вона була поділена на декілька етапів. Перший пройдений від вул. Горького до міського стадіону. Кошти по даному етапу були повністю використані. Одним із пунктів моєї передвиборної програми - продовження реконструкції та будівництва доріг. Тому на початку моєї каденції спеціалісти міської ради розпочали роботу по другому етапу реконструкції. Міська рада справно працювала над виготовленням проектної документації, пройшли усі експертизи та отримали позитивні висновки. Відповідні документи подали в управління ЖКГ, енергетики та зв’язку Вінницької облдержадміністрації. Відповідно до виготовленої документації, комісія при голові обласної адміністрації профінансувала наш проект в повному обсязі, кошторис якого складає 2 млн. 715 тис. грн. Таких коштів вистачить на будівництво дороги від стадіону до лісництва. Я дякую комісії і особливо голові облдержадміністрації, які з розумінням і фахово віднеслися до того, що відрізок дороги в півтора кілометри не варто робити частинами, а при сьогоднішній вартості будматеріалів та залученні техніки, реконструкція дороги «по 200 метрів» обійдеться з більшими фінансовими затратами. Раніше так і проводилося фінансування, що потребувало ще 30% доплати із міського бюджету. Тому ми ще раз дякуємо голові обласної державної адміністрації Миколі Джизі за затвердження проекту про фінансування другого етапу будівництва дороги відразу в повному обсязі. Також хочу висловити подяку голові РДА П.М. Михайленку та голові райради В.Д. Дзевелюку за підтримку та розуміння, за те, що переймаються проблемами міста.

  - Коли розпочнуться роботи?

  Будівництво дороги розпочнеться тоді, коли обласне житлово-комунальне господарство проведе тендер на виконання робіт.

  Хочу повідомити жителів міста, що реконструкція та будівництво доріг по вулицях Євдокименка, Луначарського, Чкалова та провулку Пролетарського фінансуватиметься за кошти міського бюджету.

  - Чи змінилися відносини між міською радою і компанією «Nemiroff»?

  - Немирівська міська рада завжди була і є відкритою для співпраці не тільки з компанією «Nemiroff», а й з кожним підприємством, яке працює у Немирові і платить податки. Але не потрібно забувати про людей, жителів міста, а особливо про своїх працівників. Працюючим – достойну заробітну плату та людське ставлення, а для міста - хоча б трохи перейматися його проблемами.

  - Ходять чутки, що ви, нібито, хочете скласти повноваження міського голови. Чи правда це?

  - Останнім часом мене неодноразово про це запитували. Іноді навіть жартома. Багато говорити не буду, але ви маєте рацію, це - просто чутки.  
Переглядів: 1057 | Додав: dima | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2016 Хостинг від uCoz