Немирівська міська рада підтримала звернення до вищих органів влади - 5 Грудня 2013 - Немирівська міська рада
Головна » 2013 » Грудень » 5 » Немирівська міська рада підтримала звернення до вищих органів влади
15:24
Немирівська міська рада підтримала звернення до вищих органів влади
 
Немирівська міська рада підтримала
звернення депутатів до вищих органів влади
 
 
  Рішення 20 сесії 6 скликання №699 від 5 грудня 2013 року "Про звернення депутатів Немирівської міської ради 6 скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, жителів міста Немирів щодо суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні"
 
  Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Немирівська міська рада В И Р І Ш И Л А:
 
  1. Схвалити звернення депутатів Немирівської міської ради 6 скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, жителів міста Немирова щодо суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні (додається).
 
  2. Оприлюднити це рішення із зверненням в газеті «Немирівський вісник» чи «Прибузькі новини» та на офіційному сайті Немирівської міської ради.
 
  3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.
 
  Міський голова
Олександр Качур 
 
 
 
  Звернення
депутатів Немирівської міської ради 6 скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, Генеральної прокуратури України, жителів міста Немирова
 
  Ми, депутати Немирівської міської ради 6 скликання, які об’єдналися на підтримку ідеї євроінтеграції, сьогодні заявляємо, що будемо продовжувати боротьбу за європейську Україну і будемо активно діяти, аби наша головна вимога - підписання Угоди про Асоціацію з ЄС - була виконана. 24 листопад та 1 грудня 2013 року, УКРАЇНСЬКИЙ народ довів, що прагне змін. По всій Україні на майдани вийшли мільйони громадян висловити своє невдоволення щодо дій нинішньої влади.
 
  Ми констатуємо, що Віктор Янукович, до якого з євромайданів України та світу зверталися сотні тисяч людей, проігнорував їх волю, зірвавши підписання угоди з ЄС. Замість того, аби вести країну в європейське майбутнє, як того хочуть мільйони українців, він розвертає країну в минуле і своїми діями провокує розкол України.
 
  Ми також обурені з приводу побиття мітингуючих та журналістів спецпідрозділом «Беркут». Заявляємо, що в цьому ганебному факті лежить персональна відповідальність на Вікторі Януковичу, який відповідно до Конституції України є гарантом додержання конституційних прав та свобод, мирних зібрань, які було брутально порушені «бандитами в мундирах».
 
ВИМАГАЄМО:
 
  1. Відставки Президента Віктора Януковича.
 
  2. Негайної відставки Уряду Азарова в повному складі.
 
  3. Від Генеральної прокуратури України притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які віддавали та виконували завідомо злочинні накази, що призвели до кровопролиття.
 
  4. Ми вимагаємо припинити репресії проти активістів Євромадану, студентів, громадських активістів, опозиційних лідерів та журналістів.
 
  5. Від Верховної Ради України розглянути питання повернення до парламентсько-президентської форми правління.
 
  6. Від правоохоронних органів Немирова – забезпечити охорону громадського правопорядку і недопущення силового протистояння в разі проведення масових акцій.
 
  ЗВЕРТАЄМОСЯ до Немирівчан - зберігати спокій та виваженість, не піддаватись на провокації та не вдаватись до протиправних дій.
 
 Прийнято на 20 сесії Немирівської міської 
ради 6 скликання 5 грудня 2013 року. 
 
 
  Пізніше, наймолодший міський голова у Європі, міський голова Немирова Олександр Качур, вніс пропозицію на розгляд ради про перейменування площі Леніна в центрі міста на Європейську, у цьому його підтримали усі депутати Немирівської міської ради 6 скликання.
 
 
 
 
 
Переглядів: 1153 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2  
Дійте, годі чекати ! Піднімайте людей проти банди, яка знахабніла та продовжує поневолювати місто , села: масово закривати школи, які навіть при фашистах працювали, грабувати бюджет. Не бійся, тільки розпочни ! На твою рішучість очікує молодь, яка поки-що має сили тебе підтримати. Наважся і в тебе все вийде ! Стать штабом опору Немирівського району, щоб відстояти право на чесне життя вільного народу ! Ввійди в історію, як наймолодший та найсміливіший мер. Підтверди, що це столиця могутньої "Скіфії", а не рабів-орвчів, які орють лихом, лихом засівають ! До перемоги !

1  
Молодці хлопці

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz