Питання дня – благоустрій міста. - 4 Квітня 2011 - Немирівська міська рада
Головна » 2011 » Квітень » 4 » Питання дня – благоустрій міста.
14:05
Питання дня – благоустрій міста.
 
  На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради заслухано і обговорено інформацію начальника Немирівського комбінату комунальних підприємств І.А. Гаєвського про комплексний план благоустрою і озеленення міста на 2011 рік. Виконком затвердив план і визначив конкретні завдання його виконанню. Першочерговим завданням визнано участь у двомісячнику благоустрою, який оголошено в районі з 15 березня по 15 травня, та у Всеукраїнській акції «Зелений паросток майбутнього». Зобов’язано керівництво комунгоспу розробити і подати на затвердження схеми санітарної очистки міста, ліквідувати існуючі стихійні сміттєзвалища у місті, провести підсадки дерев на місці загиблих. У прийнятому рішенні виконком рекомендував керівникам підприємств, організацій і установ, приватним підприємцям, мешканцям міста вжити заходи щодо приведення прилеглих та закріплених територій у належний санітарний стан, включаючи побілку дерев та бордюрів, облаштувати майданчики для встановлення контейнерів для сміття, придбати та встановити контейнери. Укласти угоди на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів з ККП та іншими підприємствами, що здійснюють дані послуги. Здійснити такі заходи по благоустрою прилеглих і власних територій, як асфальтування, вимощення тротуарною плиткою. Розбити клумби для квітів, посіяти газонну траву тощо.
 
  Адміністрації СП «Немирівський ринок Немирівської РСС» дано завдання здійснити прибирання території центрального ринку після завершення там торгівлі свійськими тваринами.
 
  У виконанні завдань по благоустрою та озелененню міста мають взяти активну участь колективи ДП «Немирівський спиртовий завод», ЗАТ «Веселка», ШЕД, залізничної станції, електромережі молокоприймального підприємства, райкомунлісу, ВАТ АТП -10510, АТП-10547, педагогічні і учнівські колективи середніх шкіл, студенти і викладачі Немирівського коледжу будівництва та архітектури, професійного ліцею.
 
  Міська рада взяла на себе капітальний ремонт асфальтного покриття окремих ділянок вулиці Леніна і тротуарів, продовження капітального ремонту проїжджої частини і тротуарів по вул. Луначарського, ямковий ремонт проїжджої частини вул. 25 років Жовтня, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ спільно з комунгоспом.
 
  Комісії та інспекції з питань благоустрою території міста надано право притягувати до відповідальності винних за порушення законодавства у даній сфері.
 
 
 
 
Переглядів: 994 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2016 Хостинг від uCoz