У Немирові продається санаторій "Авангард"? - 14 Червня 2010 - Немирівська міська рада
Головна » 2010 » Червень » 14 » У Немирові продається санаторій "Авангард"?
15:53
У Немирові продається санаторій "Авангард"?

    Плітки іноді бувають такими, що на них мимоволі звернеш увагу. Було несподіванкою почути, що йде мова про викуп санаторію "Авангард". І взагалі, Немирів "відомий" тим, що по ньому дуже швидко розповсюджуютья слухи та плітки. 

     - Вперше чую, - дивується головний лікар санаторію П.В. Цвень. - Зі мною про це ніхто не говорив. І взагалі, купівля санаторію можлива лише теоретично, а практично оздоровниця є власністю ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" та Федерації профспілок України, які навряд чи захочуть щось продати. Головний лікар санаторію П.В. ЦвеньІ це не так просто - продати заклад, де один з корпусів – колишній палац княгині Щербатової і належить до пам’яток архітектури України. А ще існує державний мораторій на відчуження майна Укрпрофоздоровниці, тому я не пам’ятаю, щоб за останніх три роки був проданий хоч один оздоровчий заклад профспілок.

    Водночас у розмові - головний лікар зізнався, що можна здогадуватися, звідки у почутих нами пліток "ростуть ноги".

    Справа у тому, що останніх 1,5-2 місяці санаторій переживав далеко не райдужні часи.

    Спричинило їх непорозуміння, яке певний час тривало між основним замовником санаторських путівок – Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і Міністерством економіки України, яке раптом заявило, що внески, які сплачують у фонд підприємства і фізичні особи, є державними грошима, а тому на закупівлю путівок має бути тендер. І вся курортна система України опинилася у складній ситуації, яку ускладнила ще й відсутність Державного бюджету на 2010 рік. Слава Богу, непорозуміння позаду, Мінекономіки визнало внески грошима фонду і тепер він має право особистого вибору. Так що період «застою» в оздоровниці минув, відпочиваючих побільшало. Але саме тоді, коли "Авангард" був майже порожній, почали з’являтися різні домисли на зразок почутих нами.

    Отже, як бачимо, чутки безпідставні. Ніхто купувати санаторій "Авангард" не збирається. Як сказав відомий класик, що коли зірки запалюються, то, значить це комусь потрібно. Так і в нашій ситуації: запустити плітку про продаж оздоровниці теж, схоже, комусь на руку. Кому?..Іван Демедюк


Переглядів: 2178 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz