Студентська практика, яка корисна усім. - 11 Червня 2010 - Немирівська міська рада
Головна » 2010 » Червень » 11 » Студентська практика, яка корисна усім.
16:02
Студентська практика, яка корисна усім.

    Минулої осені шляховики Немирівської ДЕД за кошти міської ради здійснювали реконструкцію вулиці Луначарського та Некрасова. Зробити - зробили, але одразу стало помітно, в якому жалюгідному стані знаходиться тротуар, який прилягає до Немирівського коледжу будівництва і архітектури. - Звернувся я до міського голови з проханням: поремонтуйте заодно і тротуар, - згадує директор коледжу В.Л. Молодих. А він відповів, що зробимо, але не одразу. Я знав, що Віктор Миколайович вміє дотримувати свого слова, тому більше до цієї теми не поверталися.

Студентська практика, яка корисна усім
    Повернувся до цієї теми міський голова. Нинішньої весни він запропонував: міська рада закуповує тротуарну плитку, забезпечує об’єкт цементом, піском і щебенем, а ви укладайте плитку самі.

    - Я з радістю прийняв пропозицію, - каже Валерій Леонідович, адже це буде хороша виробнича практика для студентів другого і третього курсів, які вчаться на будівельників. Сам зробив проект, а розбивкою тротуару зайнялися викладачі-геодезисти В.М. Головенько і В.М. Січкар.

    Днями студенти приступили до роботи, викорчували дерево, яке росло посеред тротуару, розсипали і втрамбували відсів. Згодом надійшла тротуарна плитка. Групи працюють на капітальному ремонті тротуару почергово. Робота буде їм зарахована у виробничу практику. А згодом їм буде присвоєна професія плиточника. В.Л. Молодих відзначив вміле керівництво роботами майстра Миколи Малищука, недавнього випускника коледжу (на фото на передньому плані).

    Тротуарну плитку буде вимощено аж до Немирівського НВК №2. «А там побачимо. Мабуть, і школі допоможемо», - каже Валерій Леонідович. За його підрахунками, буде вимощено плиткою не менше 1000 квадратних метрів тротуару. І все це безкоштовно, в рахунок практики.

    І директор, і викладачі, і студенти у розмові висловили щиру вдячність міському голові за те, що дотримав слова: подбав про красу тротуару біля коледжу та й студентську практику зробив цікавою.Іван Демедюк


Переглядів: 1570 | Додав: dima | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz