Вирішення квартирних питаннь в Немирові. - 16 Лютого 2010 - Немирівська міська рада
Головна » 2010 » Лютий » 16 » Вирішення квартирних питаннь в Немирові.
11:16
Вирішення квартирних питаннь в Немирові.

    Як ми уже повідомляли, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2009 року за №1081 "Про придбання квартир для забезпечення житлом громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов", Державна іпотечна установа придбала 20 квартир у багатоквартирному житловому будинку в Немирові по вул. Леніна, 171 для жителів нашого міста. Згідно названого розпорядження 8 квартир мали отримати силові структури, 12 учасники бойових дій в Афганістані, ліквідатори аварії на ЧАЕС та мешканці аварійних будинків.

    Здавалося б, все простіше - простого: бери квартири і заселяй. Але не все так сталося, як гадалося. Міський голова В. М. Качур каже: "Мені довелося п’ять разів їздити у Міністерство праці та соціальної політики, відстоювати перед Координаційною радою кожну квартиру, доводили, що вона має належати саме тій людині, а не іншій".

Немирівська міська рада - Новобудови

    Не все вдалося відстояти. Бо чиновники з міністерства на дане питання мали свій погляд. Вони казали: "Якщо квартири виділено для Міністерства оборони України, то це не значить, що її має отримати житель Немирова, бо Україна велика". "Їх менше всього цікавили наші проблеми, – каже міський голова, – тому прислали до нас військового з Білгорода – Дністровського, який одразу поцікавився, за яку суму можна продати виділену йому квартиру, та ще одного військовослужбовця з Вінниці". В результаті чого дві квартири у міста було забрано. Залишилися без них військовий комісар району і жителька Немирова Н. В. Ткаченко, яка проживає в комунальній квартирі та 27 років стоїть на квартирній черзі. Вона до цього часу не може зрозуміти, чому ошукали саме її.

Немирівська міська рада - Вручення ордера на квартиру

    А ті 18 квартир, які залишилися для міста, розподілили так: 6 отримали "силовики"; 12 - воїни-інтернаціоналісти і ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які перебували на пільговій черзі, мешканці аварійних будинків (одна сім’я з будинку, що в районі жіночого монастиря, а сім з будинку по вулиці Горького, так званий "шанхай"). Такий розподіл був попередньо узгоджений. Його вивчали на засіданні виконкому із залученням представників громадських організацій. Тобто, робилося все так, як це передбачає законодавство.
    Отже, хоч і з гіркими моментами, але вручення ордерів все-таки відбулося. 16 лютого в залі засідань Немирівської міської ради відбулося урочисте вручення ордерів на отримання квартир. "Особисто для мене - це найприємніша місія за останні роки", - ствердив міський голова Віктор Качур.
    Принаймні, багатодітна сім’я жителя Немирова вантажника ДП УГК "Nemiroff" Р. Ю. Патика, у якій п’ятеро дітей, сьогодні щаслива. Він підрахував, що якщо, усю зарплату відкладати на чотирикімнатну квартиру, вартістю 457 тис. грн., яку йому надали, він збирав би гроші 32 роки.

Іван Демедюк,
спеціально для газети
"Вісник Немирова"

Переглядів: 1087 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розробка та супровід сайту:
Дмитро Свирида
Офіційний сайт Немирівської міської ради
Copyright MyCorp © 2009 - 2017 Хостинг від uCoz