НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО В УКРАЇНІ

Дата: 03.02.2020 11:07
Кількість переглядів: 593

   З понеділка, 3 лютого 2020 року, в Україні розпочалась реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), повідомив Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

   «Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року», – сказано у повідомленні.

   В УЦОЯО зазначили, що для успішної реєстрації на складання ЗНО необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

   Процедура реєстрації залежатиме від того, чи проходитиме особа державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Передбачено окрему процедуру реєстрації тих, хто складатиме ДПА у формі ЗНО, і тих, хто не складає ДПА у формі ЗНО.

   ДПА/ЗНО складають ті, хто в 2020 році здобуває повну загальну середню освіту, планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврський рівень – випускники закладів загальної середньої освіти, учні (слухачі) закладів професійної освіти, студенти закладів вищої освіти, випускники закордонних закладів освіти 2020 року.

   Лише ЗНО складають випускники минулих років, які вже мають атестат про повну загальну середню освіту та планують вступати на бакалаврський рівень.

   В УЦОЯО нагадали, що за потреби зміни до реєстраційних даних можна буде внести також з 3 лютого до 24 березня.

  Крім того, в цей термін можуть подати документи для участі в додатковій сесії ЗНО ті особи, які не зможуть пройти ЗНО під час основної сесії. Детальніше про те, які причини дозволяють брати участь у додатковій сесії ЗНО, читайте на сайті УЦОЯО.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора