НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Верховна Рада готується затвердити закон, що дозволить ефективно регулювати сферу переробки сміття

Дата: 17.02.2021 14:27
Кількість переглядів: 168

      Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» повідомив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець.

«На сьогодні у Верховній Раді депутатами зареєстрований законопроєкт, він пройшов перше читання, готується наразі до другого читання. І цим законом передбачається фактично нові інструменти регулювання.

      По-перше, це рамковий закон, який зроблений на виконання 98-ї рамкової Європейської директиви, директиви про управління відходами», – зазначив Стрілець.

     За його словами, новий закон кардинально змінить застаріле законодавство у сфері екологічного захисту та переробки сміття

   «Дуже багато принципів. Принцип розширеної відповідальності виробника. Запроваджується ієрархія відходів, відбувається практичне регулювання всіх сфер так, як це зроблено в цивілізованих європейських країнах. Далі ми повинні отримати новий фундамент, який дасть можливість запровадити нормальні європейські принципи для європейської держави, бо Україна – це Європа, ми повинні цивілізованим шляхом розвиватися», – сказав Стрілець.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора