НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ВИТЯГ З НАКАЗУ Військового комісара Немирівського районного військового комісаріату ( з адміністративно - господарської діяльності )

Дата: 21.02.2019 13:30
Кількість переглядів: 302

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ З НАКАЗУ

 

Військового комісара

Немирівського районного військового комісаріату

( з адміністративно - господарської діяльності )

 

20.02.2019                                                     м. Немирів                                                        №30

                        

Про черговий призов громадян

України на строкову  військову

службу 

 

                       На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ”, Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році, розпорядження голови Немирівської районної державної адміністрації № 27 від 20 лютого 2019 року “Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2019 році” з 01 квітня по 28 червня 2019 року буде проводитись призов громадян на строкову військову службу.

                  З метою організованого проведення чергового призову на строкову військову службу громадян України н а к а з у ю:

 

           1. Усім громадянам 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадянам,  які народилися в 1992-2001 роках, які втратили право на відстрочку від призову, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин, явитися на призовну дільницю Немирівського району для призову на строкову військову службу за адресою: м. Немирів, вулиця Шевченка 27 у зазначений час і з документами, які зазначені в особистих повістках. Громадянам, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, також прибути в Немирівський районний військовий комісаріат 01 квітня 2019 року  і мати при собі документи, які засвідчують особу.

 

           2. Усім громадянам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території  Немирівського району, негайно повернутися до місць постійного проживання і з’явитися у районний військовий комісаріат за місцем військового обліку для проходження призовної комісії.

 

           3. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

           4. Керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовної дільниці.

 

          

Військовий  комісар

Немирівського районного військового комісаріату

підполковник                                  Ю. ЛІВКУТНИК

 

Вірно:

Головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів

Немирівського районного військового комісаріату

службовець ЗСУ                                  В.КУЛЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора