НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення

Увага!

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Віницькій області повідомляє,  що з  02.07.2018р.  змінюються  реквізити   рахунків з обліку надходжень до державних та місцевих  бюджетів, які  будуть  відкриті  на  балансі Державної казначейської служби України, МФО банку 899998.

 

Інформація буде розміщена на  веб-порталах органів  ДФС України в рубриці «Бюджетні рахунки», в Центрі обслуговування платників Немирівської ОДПІ.

Довідки за тел.: 2-19-95, 2-04-32

 

 

Немирівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області інформує

 

Щодо попередження шахрайських дій

 

Немирівська ОДПІ, з метою запобігання можливим фактам дискредитації органів ДФС, інформує про те, що протягом останнього часу на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені керівників територіальних органів Державної фіскальної служби у Вінницькій області. Працівниками підрозділу внутрішньої безпеки, в межах наданих повноважень, проводяться заходи щодо перевірки вказаної інформації.

Однією із найпоширеніших схем за якою діють шахраї є наступна.

Невідомі особи телефонують суб’єктам підприємницької діяльності, в переважній більшості на номери телефонів розміщені в мережі Інтернет, та представляючись працівниками територіального органу фіскальної служби області в катигоричній формі вимагають, щоб власник або керівник підприємства зателефонував начальнику відповідного органу ДФС на телефонний номер мобільного зв’язку, який залишає зловмисник.

Зателефонувавши за вказаним номером, суб’єкт підприємницької діяльності від іншого зловмисника, якмй при цьому називається керівником відповідного органу державної фіскальної служби, дізнається про те, що його підприємство нібито потрапило в список суб’єктів господарювання які найближчим часом будуть перевірені. При цьому, псевдокерівник фіскального органу повідомляє співрозмовнику, що за відповідну грошову «винагороду», яку необхідно перерахувати на картковий рахунок банківської установи, вказану перевірку проводити не будуть. Для перерахунку грошових коштів шахраї надають реквізити карткового рахунку та назву банківської установи.

Слід зазначити, що вказана схема не єдина яку використовують шахраї у своїх протиправних оборудках, що дискредитують як ДФС України так і окремих керівників територіальних органів.

При цьому, шахраї, як правило, розраховують на небажання ошуканих повідомляти правоохоронні ограни про такі випадки, адже їм по суті кажучи необхідно зізнатися в своїх протиправних діях, що буде мати як правові наслідки так може вплинути і на зміну стосунків з бізнес партнерами.

Шановні суб’єкти господарювання!

У разі встановлення в процесі Вашої діяльності подібних фактів, прохання негайно повідомити за телефонами:

 (04331) 2-04-24 – керівництво Немирівської ОДПІ;

 (0432) 66-02-05 – чергового управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Вінницькій області для перевірки та вжиття необхідних заходів.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора