НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Вітаємо вас на сайті Немирівської міської громади. Тут ви дізнаєтесь не лише про багату історію нашого краю, але і про основні події економічного, політичного та суспільного життя нашої об'єднаної громади. Адже з Немировом пов'язані імена Богдана Хмельницького і Данила Нечая, Олександра Пушкіна і Тараса Шевченка, Івана Котляревського і Миколи Некрасова, Марко Вовчок і Миколи Леонтовича, Ференца Ліста і Оноре де Бальзака, Миколи Пирогова і Олександра Можайського та багатьох інших видатних особистостей.

Місто Немирів може похвалитись титулом "Столиця князівства Сарматського", а його гетьман носив титул "Князь Сарматський, малої Росії - України і вождь Війська Запорізького". Немирів також мав назву "Подільські Афіни" за великий вклад у розвиток духовності краю.

Сьогодні Немирів займає центральне місце не лише на карті Вінницької області, але і в її господарському комплексі. Високого розвитку досягла лікеро-горілчана компанія "Nemiroff", яка займає одне з провідних місць в Україні по виробництву, реалізації та експорту продукції. Значні здобутки по нарощуванню об'ємів виробництва має Немирівський спиртзавод ДП Укрспирту. На міждержавний рівень за якістю лікування вийшов санаторій "Авангард" із сучасним опіковим відділенням. Кожен житель Немирова своєю мудрістю, відданістю, працелюбністю вносить вклад у розбудову рідного міста, району, держави.

Будучи пістійними читачами нашого веб-сайту, ви зможете бути в курсі всіх останніх подій Немирівської ОТГ, отримувати найсвіжішу інформацію про економічні, культурні, соціальні та інші сторони життя нашої громади.


З повагою до вас, Немирівський міський голова Віктор Миколайович Качур


БІОГРАФІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Качур Віктор Миколайович, народився 6 січня 1965 року в с. Човновиця Оратівського району Вінницької області.

В 1980 році закінчив Човновицьку восьмирічну школу.

В 1981 році закінчив з відзнакою Білоцерківське професійно-технічне училище, після якого вступив у Немирівський будівельний технікум, який закінчив в 1985 році.

До призову в армію працював будівельником виробничо-будівельної дільниці РСС м. Немирова.

З 1985 по 1987 р.р. - проходив строкову службу в лавах Радянської Армії.

Після демобілізації повернувся на попереднє місце роботи.

З 1987 по 1989 р.р. - працював майстром у Немирівському управлінні газового господарства.

З 1989 по 1994 р.р. – працював майстром  виробничо-будівельної дільниці РСС м. Немирова.  

В період з 2000 року по 2003 рік - був обраний президентом СБК «Немирів».

З 2004 року по квітень 2006 року - працював головою правління ВАТ «Автобусний парк» м. Вінниця.

З квітня 2006 року по 2010 рік – працював на посаді Немирівського міського голови.

З 2010 року по 2015 рік - президент СБК «Немирів».

З 2015 року по даний час - Немирівський міський голова

Освіта – вища.З 2007-2009 роки  навчався у  Київському національному університеті будівництва та архітектури. Інститут післядипломної освіти.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора