Пошук

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту

26 Вересня, 2023 р., 16:14
   Відповідно до статтей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Немирівської міської ради "Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно  комунальної власності Немирівської міської територіальної громади".
04 Травня, 2023 р., 16:23
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення туристичного збору на території  Немирівської міської територіальної громади».
04 Травня, 2023 р., 16:22
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення туристичного збору на території Немирівської міської територіальної громади».
04 Травня, 2023 р., 16:21
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки   на території Немирівської міської  територіальної громади».
04 Травня, 2023 р., 15:57
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Немирівської міської територіальної громади».
16 Серпня, 2021 р., 10:22
Прийняття вказаного регуляторного акту дасть змогу визначити Порядок розподілу орендної плати для об?єктів, що перебувають у комунальній власності Немирівської міської територіальної громади.
04 Березня, 2020 р., 15:38
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення туристичного збору на  2021 рік на території  Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».
04 Березня, 2020 р., 15:25
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора