НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 
04 Травня, 2023 р., 16:23
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення туристичного збору на території  Немирівської міської територіальної громади».
 
04 Травня, 2023 р., 16:22
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення туристичного збору на території Немирівської міської територіальної громади».
 
04 Травня, 2023 р., 16:21
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки   на території Немирівської міської  територіальної громади».
 
04 Травня, 2023 р., 15:57
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Немирівської міської територіальної громади».
 
16 Серпня, 2021 р., 10:22
Прийняття вказаного регуляторного акту дасть змогу визначити Порядок розподілу орендної плати для об?єктів, що перебувають у комунальній власності Немирівської міської територіальної громади.
 
04 Березня, 2020 р., 15:38
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення туристичного збору на  2021 рік на території  Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».
 
04 Березня, 2020 р., 15:25
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».
 
04 Березня, 2020 р., 15:23
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення туристичного збору на  2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».
 
04 Березня, 2020 р., 15:22
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення транспортного податку на  2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».
 
04 Березня, 2020 р., 15:18
Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту - «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора