A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА
Вінницька область, Вінницький район

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту - «Про встановлення туристичного збору на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення туристичного збору на  2021 рік на території  Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».

15:38 04.03.2020

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту - «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».

15:25 04.03.2020

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту - «Про встановлення єдиного податку на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення туристичного збору на  2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».

15:23 04.03.2020

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акта – «Про встановлення транспортного податку на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення транспортного податку на  2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».

15:22 04.03.2020

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту - «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади»

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту - «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади»

15:18 04.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування