НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

 
23 Липня, 2021 р., 15:50
1. Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності
 
12 Липня, 2021 р., 10:48
Оголошення про проведення громадського обговорення щодо проекту рішення "Про перейменування, пониження ступеню та затвердження Статуту комунального закладу "Чуківська гімназія ім. Івана Бенери"
 
12 Липня, 2021 р., 10:45
Оголошення про проведення громадського обговорення щодо проекту рішення "Про перейменування, пониження ступеню та затвердження Статуту комунального закладу "Сокілецька гімназія" Немирівської міської ради,  закріплення майна за закладом на праві оперативного управління"
 
12 Липня, 2021 р., 10:43
Оголошення про проведення громадського обговорення щодо проекту рішення "Про перейменування та затвердження Статуту Ліцею №1 м. Немирова ім. М.Д. Леонтовича Немирівської міської ради, реорганізацію
 
12 Липня, 2021 р., 10:40
Оголошення про проведення громадського обговорення щодо проекту рішення "Про перейменування, пониження ступеню та затвердження Статуту комунального закладу "Подільська гімназія" Немирівської міської ради,  закріплення майна за закладом на праві оперативного управління"
 
12 Липня, 2021 р., 10:39
Оголошення про проведення громадського обговорення щодо проекту рішення "Про перейменування, пониження ступеню та затвердження Статуту комунального закладу "Муховецька гімназія" Немирівської міської ради,  закріплення майна за закладом на праві оперативного управління"
 
12 Липня, 2021 р., 10:35
Оголошення про проведення громадського обговорення щодо проекту рішення "Про перейменування, пониження ступеню та затвердження Статуту комунального закладу "Медвежанська гімназія" Немирівської міської ради,  закріплення майна за закладом на праві оперативного управління"
 
12 Липня, 2021 р., 10:34
Оголошення про проведення громадського обговорення щодо проекту рішення "Про перейменування, пониження ступеню та затвердження Статуту комунального закладу "Дубовецька гімназія" Немирівської міської ради,  закріплення майна за закладом на праві оперативного управління"
 
12 Липня, 2021 р., 10:33
Оголошення про проведення громадського обговорення щодо проекту рішення "Про перейменування та затвердження Статуту Ліцею №2 м. Немирова Немирівської міської ради, реорганізацію закладу загальної середньої освіти, створення філії опорного закладу, закріплення майна за закладами на праві оперативного управління"
 
12 Липня, 2021 р., 10:28
Оголошення про проведення громадського обговорення щодо проекту рішення "Про перейменування, пониження ступеню та затвердження Статуту комунального закладу "Байраківська гімназія ім. Максима Шимка" Немирівської міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора