Пошук

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту

04 Березня, 2020 р., 15:23
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення туристичного збору на  2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».
04 Березня, 2020 р., 15:22
Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення транспортного податку на  2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».
04 Березня, 2020 р., 15:18
Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту - «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора