Пошук

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акта – «Про встановлення транспортного податку на 2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 04.03.2020 15:22
Кількість переглядів: 603

Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Немирівська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Немирівської міської   ради «Про встановлення транспортного податку на  2021 рік на території Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Немирівської міської ради nemyriv-mrada.gov.ua в розділі  - регуляторна політика

Даний проект рішення розроблений  відповідно до Закону України ««Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу з метою законодавчого врегулювання справляння транспортного податку  та збільшення надходження коштів до бюджету.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

22800, м. Немирів, вул.. Соборна, 26

на електронну адресу: nemyrivotg@gmail.com


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора