Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 19.10.2017 09:19
Кількість переглядів: 917

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

               Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

       Проект рішення Немирівської міської ради  «Про  затвердження програми

Приватизації майна комунальної власності Немирівської міської об’єднаної територіальної громади  на  2018-2020 роки» 

  Розробник:  юридичний відділ  Немирівської міської ради.

      Мета проекту рішення:  підвищення ефективності використання об’єктів комунальної власності, приватизація його по ринковій вартості ефективним власникам, розвиток на території об’єднаної територіальної громади  конкурентного середовища, поповнення доходної частини міського бюджету.

 

      Підставою для розробки проекту є: Закони України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», «Про приватизацію державного майна»,  «Про Державну програму приватизації», «Про місцеве самоврядування в Україні».

       Проект рішення  та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Немирівської міської ради www. gromada.org.ua   

       Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

       Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі в юридичний відділ Немирівської міської ради за адресою:

      22800, м. Немирів, вул.. Соборна, 26

на електронну адресу: nemyrivotg@gmail.com

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора