ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!
Дата: 23.11.2017 10:13
Кількість переглядів: 638
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/03772619/01837a965bcc13d9437477f95a3bbe90.jpg)
02.12.2017 року о 10.00 год. на базі НВК №2 м. Немирова лікарями Вінницького національного медичного університету ім. Пирогова за допомогою обладнання Центру зору (Оптимал) буде проведено безкоштовне діагностування захворювання очей. Керівник групи – Молочкова Наталія Валентинівна, завідувач кафедрою очних хвороб, кандидат медичних наук, доцент Вінницького національного медичного університету ім. Пирогова.