Пошук

Шановні немирівчани! Не поливайте клумби, газони та городи артезіанською водою!

Дата: 13.07.2017 13:07
Кількість переглядів: 1421

Як тільки настають спекотні дні, у системі водопостачання міста зменшується тиск. В першу чергу це пов’язане з тим, що населення починає використовувати більше води, як наслідок – її нестачу відчувають жителі районів міста, які по рельєфу розташовані на підвищенні. Аби спасти свій урожай, газони та клумби люди поливають їх артезіанською водою. У світі лише 2,5% запасів прісної води, з них 14% підземні води (артезіанська вода). Але ці запаси – вичерпні. Для того, щоб поповнити артезіанські басейни, потрібно сотні років. Вінничани страждають від того, що вони використовують воду з р. Південний Буг, яка, як результат не завжди придатна для вживання. А ми, немирівчани, маємо змогу пити якісну воду прямо з крану і не цінуємо цього.   

Аби забезпечити населення міста достатньою кількістю води, Немирівський ККП більше тижня проводить інвентаризацію свердловин. Аварійна бригада здійснює їх очистку, щоб збільшити дебет у них, оглядає глибинні насоси і проводять заміну зношених, підключає додатково три свердловити до водомережі. Але цих заходів буде замало, якщо і далі населення буде здійснювати полив. У цьому можна переконатися, коли після дощу тиск в системі збільшується.

Шановні водокористувачі! З відповідальністю відносьтеся до одного з основних  дарів природи – прісної води!   

Юрій Материнський, інспектор з благоустрою

P.S. Якщо ви побачите, що хтось здійснює полив городів, клумб чи газонів, телефонуйте за тел. 2-24-01, моб. 0975052322    « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора