ДІТИ У НІЧНОМУ МІСТІ
Дата: 12.02.2018 10:28
Кількість переглядів: 1056
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/03772619/59b6073b59e2480ab98a8f6502c45569.jpeg)
Працівники відділу у справах дітей, сім’ї та молоді виконавчого апарату Немирівської міської ради спільно із співробітниками поліції 10 лютого 2018 року провели перевірку роботи розважальних закладів та закладів торгівлі у вечірній і нічний час.
Основною метою заходу було виявлення підлітків, які знаходяться на вулицях або у громадських місцях у нічний час без супроводу їх законних представників. Учасники заходу відвідали сільські клуби с.Медвежа та с.Гунька, а також інші розважальні заклади, які знаходяться на території Немирівської територіальної громади.
Такі заходи в подальшому будуть проводитися по всій території Немирівської громади не лише у вихідні але й у будні дні.