Пошук

КОНКУРС МІКРОГРАНТОВИХ ПРОЕКТІВ «СЕЛО: КРОКИ ДО РОЗВИТКУ»

Дата: 27.04.2018 09:40
Кількість переглядів: 1496

Фото без опису

 

Гранти по 50 000 гривень на реалізацію проекту мають можливість отримати 30 переможців конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» у Вінницькій області

     Конкурс мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку»  агроіндустріального холдингу МХП у партнерстві з Вінницькою ОДА, спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Кординатором конкурсу на Вінниччині виступає Спілка підприємців «Стіна».

   Грант у розмірі 50 000 грн. (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» отримають 30 переможців.

    Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові, так і прибуткові організації: громадські організації, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та ініціативні групи громадян (незареєстровані до подання заявки на конкурс), громадяни, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Вінницької області, які подадуть до Спілки підприємців «Стіна» свої проекти бізнес-планів, діяльність яких здійснюватиметься в селі, або селищі міського типу Бершадського, Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського, Немирівського, Липовецького, Оратівського та Могилів-Подільського районів Вінницької області.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі.

Етапи конкурсу «Село: Кроки до розвитку»:

  1. Ознайомитись із умовами конкурсу на сайті: www.stina.org.ua;
  2. Пройти тренінг із написання проектів. Для цього потрібно зареєструватись за посиланням або за телефоном: +38 (096) 152 60 70, або відправити контактну інформацію про себе (ПІБ, тел. та е-mail) на e-mail: stina.org@gmail.com  із темою листа: Конкурс «Село: Кроки до розвитку».

Одноденний тренінг із написання проекту відбудеться у кожному районі за розкладом:

м. Бершадь

24 квітня 2018 р.

м. Тростянець

25 квітня 2018 р.

м. Тульчин

26 квітня 2018 р.

м. Гайсин

2 травня 2018 р.

м. Немирів

3 травня 2018 р.

м. Могилів-Подільський

15 травня 2018 р.

м. Липовець

16 травня 2018 р.

м. Оратів

17 травня 2018 р.

 

Заявки щодо участі у конкурсі приймаються до 18.00 год. 30 червня 2018 р. згідно зі встановленою аплікаційною формою. Детальніше на сайті: www.stina.org.ua.

  1. Пройти конкурсне оцінювання та співбесіду.
  2. Зареєструватись в якості юридичних осіб, чи фізичних осіб-підприємців.
  3. Укласти договір з ПАТ «МХП» про надання гранту.
  4. Почати реалізацію проекту до кінця 2018 року.
  5. Інформувати про результати впровадження проекту.

Детальніше про конкурс «Село: Кроки до розвитку» на сайті: www.stina.org.ua, або за телефоном: +38 (096) 152 60 70.

Конкурс проходить за підтримки агроіндустріального холдингу МХП  та ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна» в рамках проекту «Село: Кроки до розвитку» (Вінниччина 2018).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора