НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО НЕМИРІВСЬКОЇ ОТГ
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/03772619/6e3e03598a11300b46add458f398db15.jpg)
Сьогодні, 27 квітня 2018 року, Немирівську міську об’єднану територіальну громаду відвідала делегація посадових осіб з об’єднаних територіальних громад Львівської та Київської областей. Візит відбувся в рамках навчання, організованого Вінницьким центром розвитку місцевого самоврядування з метою ознайомлення з моделями економічного розвитку та потенціалу ОТГ Вінницької області.
Тема візиту «Місцевий економічний розвиток», розвиток промисловості та залучення інвестицій на створення сучасних промислових підприємств.
Під час зустрічі учасників ознайомлено з діяльністю громади, залучення ресурсів та реалізацією проектів розвитку громад і забезпечення сталості їх результатів, а також організовано екскурсію до заводу ТОВ «ЛВН Лімітед».