Пошук

ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Немирівської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності Немирівської міської об’єднаної територіа

Дата: 05.12.2018 08:01
Кількість переглядів: 483

                                          ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення

Немирівської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до  комунальної власності Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».

 

                                     1.Стислий зміст проекту

         На виконання Законів України «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про оренду державного та комунального майна», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Немирівська міська рада виносить на публічне обговорення проект рішення  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності Немирівської міської об’єднаної територіальної громади».

         Проект спрямований на: ефективне використання комунального майна,  забезпечення правильності та прозорості при передачі  в оренду комунального майна, удосконалення єдиного організаційного та економічного механізму при проведенні конкурсу на право оренди комунального майна.

         Підставою для розробки проекту є Цивільний кодекс України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна».

                               2.Інформація про розробника проекту

 

         Проект рішення розроблено юридичним відділом та відділом комунального майна Немирівської міської ради для проведення процедури оприлюднення та обговорення.

         Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту будуть прийматися в письмовій та електронній формі за адресою:

22800 Вінницька область, м.Немирів, вул.Соборна, 26, тел.(04331) 2-24-01 та на електронну пошту nemyrivotg@gmail.com

 

   3. Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта

         Аналіз регуляторного впливу та проект рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Немирівської міської ради.

4.Інформація про строк прийняття зауважень до проекту

регуляторного акта

         Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта будуть прийматися протягом місяця з дня оприлюднення проекту та аналізу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора