НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!

Дата: 11.02.2019 15:18
Кількість переглядів: 594

Якщо ти байдужий до страждань інших,
ти не заслуговуєш називатися людиною.
Сааді

Cеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного. За своєю сутністю третирування – це специфічна форма агресивної поведінки, при якій сильніший учень систематично переслідує іншого. Ситуація третирування не обмежується лише ролями «агресора» та «жертви», вона залучає інших однокласників, роблячи їх активними або пасивними учасниками цих відносин. Такі стосунки отримали назву шкільний булінг, розповсюдження якого впродовж останніх років визнано в освітній практиці та є соціальною проблемою.

На початку 2019 року у філії «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ступенів» були проведені заходи з профілактики та протидії булінгу в шкільному середовищі «Зупинимо булінг разом!». Розпочалась робота з батьківських зборів на тему: «Як допомогти дітям упоратись з булінгом». Старші класи переглянули відео та презентації на тему «Булінг в школі. Як його розпізнати». Практичним психологом НВК№2 – ліцей Хоменко Л. Д. було проведено тренінгові заняття з учнями 7 класу на тему «Булінг. Кібербулінг. Протидія жорстокому поводженню з дітьми».

Наше завдання – не стільки усунути булінг як явище, скільки – знизити його інтенсивність та зменшити кількість випадків крайніх проявів булінгу.
« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора