Пошук

БЕРЕЗНЕВИЙ ПЕРЕРАХУНОК

Дата: 21.02.2019 13:48
Кількість переглядів: 625

У жовтні 2017 року, коли приймався закон про зміни в пенсійній системі, була відновлена індексація пенсій. Починаючи з 2019 року перерахунок відбуватиметься автоматично. Що означає – нікому нікуди не треба звертатися щодо нових пенсійних нарахувань.

Вперше пенсії автоматично будуть перераховуватись з 1 березня 2019 року, які призначені за зверненнями, які надійшли по 31.12.2018 року, розмір пенсій по яким обчислено відповідно до статті 27 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

В межах даного перерахунку перегляд тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати для обчислення пенсії в тому числі індивідуального коефіцієнту заробітної плати, не проводиться, а використовується за матеріалами пенсійної справи.

Доплата одноразової індексації формується  особам віком до 65 років та у кого загальний розмір пенсії з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсії (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною, доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) після проведення основного розрахунку відповідно до частини другої статті 42 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”  не перевищує 1669,20 грн.:

  •  за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу та у чоловіків 25 років, а в жінок 20 років страхового стажу (для осіб, яким пенсія призначена до набрання чинності Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”.

Доплата одноразової індексації по пенсіях, призначених в разі втрати годувальника встановлюється до загального розміру.

Встановлена одноразова доплата індексації не переглядається у разі проведення в подальшому перерахунків пенсій.

Нарахування та виплата одноразової індексації буде проводитись два місяці в березні та квітні місяці 2019 року рівними частинами.

Щодо надання житлових субсидій громадянам у грошовій формі інформуєм, що правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишається незміними. Змінився лише алгоритм її виплати.

Виплата монетизованих субсидій пенсіонерам надходитиме на пенсійні рахунки установ, де особа одержує пенсію в уповноважених банках, або через виплатні об’єкти АТ „Укрпошта” одночасно із пенсією в установлений законодавством виплатний період з 4 по 25 число.

Тульчинське об'єднане управління Пенсійного фонду України 

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора