Пошук

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Дата: 11.03.2019 14:55
Кількість переглядів: 446

Відповідно  до попередження Вінницького обласного центру з гідрометеорології про стихійні метеорологічні явища ІІ рівня небезпечності по Вінницькій області №7/1/- до кінця дня 11 березня 2019 року очікуються пориви північно-західного вітру 25-28 м/с (2 рівень небезпечності).  

Існує висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій чи подій на  об'єктах енергетики, зв'язку, в комунальному господарстві, агропромисловому комплексі, на транспорті (відключення від енергопостачання, обрив електропроводів, що загрожує ураженням електричним струмом,  ламання гілок на деревах та повалення дерев, пошкодження дахів на будівлях тощо).

 

Для запобігання виникнення можливих ускладнень  необхідно:

  • вжити заходи щодо забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення;
  • підтримувати у готовності наявні сили та засоби реагування на об'єктах енергетики, зв'язку, в комунальному господарстві;
  • створити робочі групи для своєчасного реагування щодо виявлення та розчистки автошляхів і територій від повалених дерев, гілок спричинених поривами сильного вітру.

  Дії  населення під час негоди:

  • при знаходженні на вулиці не залишайтеся під старими деревами, будівлями, опорами ліній електропередач.
  • при виявленні обривів ліній електропередач, поваленні опор – ні в якому разі не торкатися руками чи іншими предметами, не підходити ближче, ніж на 1,5 м, обов’язково повідомити органи влади, про це диспетчера районної електромережі або за телефонами екстреного виклику 101, 102.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора