Пошук

У НЕМИРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПО ПИТАННЮ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ДЛЯ ОСББ

Дата: 25.03.2019 16:52
Кількість переглядів: 883

25 березня до Немиріської міської ради з робочим візитом приїхали начальник відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації Іван Магдич, експерт у Вінницькій області Програми «Енергоефективність  в Україні» Олексій Плиненко та регіональний координатор Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй з досягнення Цілей сталого розвитку у Вінницькій області Анастасія Ланіна.

Візит здійснювався в рамках реалізації спільного проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень (HOUSES), що фінансується ЄС та впроваджується ПРООН в Україні, в районах та містах Вінницької області. В актовій залі міської ради гості провели інформаційну сесію щодо участі немирівчан у Проекті та промоції переваг впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі. Вони розповіли про умови участі у Проекті та звернулися до учасників сесії, серед яких були представники існуючих ОСББ, жителі багатоквартирних будинків з пропозицією взяти участь у Програмі, суть якої полягає в отриманні кредиту для впровадження енергоефективних  технологій  в будинках, а потім держава компенсує понад 80% кредиту.

Для запитань по темі організатори залишили свої реквізити: e-mail anastasiia.lanina@undp.org; +38(096) 255-96-76« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора