Пошук

ДОЛЕНОСНЕ РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Дата: 29.08.2019 16:42
Кількість переглядів: 4085

Зміст його полягає в тому, що в Немирівському районі буде збережено центральну районну лікарню.  Через брак коштів у районному бюджеті вона знаходиться на межі закриття.  Невже наші громадяни заслуговують на те, щоб  по медичну допомогу звертатися до лікарень сусідніх районів.

Внаслідок консультацій між головою районної ради С. Укринським та Немирівським головою В. Качуром було прийняте виважене та мудре рішення в інтересах  жителів всієї громади щодо передачі на баланс міської ради центральної лікарні.

Сьогодні відбулася сесія Немирівської міської ради. Перед початком роботи сесії, слово для виступу було надано головному лікарю Ткачуку П.В., який поінформував депутатів  про стан справ в районній лікарні.

За рішення, щодо ініціювання прийняття на баланс міської ради ЦРЛ проголосували усі присутні на сесії депутати. Отже, лікарню буде збережено, незважаючи на додаткове навантаження на бюджет міської ради.

 Рішення, яке прийняли депутати, Віктор Качур назвав історичним, важливість якого оцінять майбутні покоління.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора