ЗАВЕРШИЛИСЬ ФУТБОЛЬНІ ТУРНІРИ НА КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 02.10.2019 13:25
Кількість переглядів: 684

Фото без опису

Нинішній рік став багатим на спортивні змагання і досягнення з різних його видів. 28 вересня завершились турніри з футзалу на Кубок міського голови, присвячені Дню міста Немирова у якому взяли участь  дорослі і учнівська молодь. За підсумками турнірів, серед учнівських команд 5-8 класів золотий Кубок міського голови виграла футбальна команда  Немирівського НВК №1. Кубки за друге і третє місця відповідно отримали футболісти Ковалівського НВК та Немирівського НВК 2. Відзначено також команди Байраківської, Рачківської ЗОШ і Брацлавської школи-інтернат. Володарем золотого Кубка міського голови серед учнівської молоді 9-11 класів  стала команда Немирівського НВК  №1. За зайняті друге і третє місця нагороджено футболістів Немирівського НВК №2 та Ковалівського НВК.

У турнірі серед дорослих  золотий Кубок отримав футбольний клуб  «Рятувальник» (МНС). Друге і третє місця посіли  ФК «Nemiroff» та «Ветеран» (Немирів), яким  вручено відповідні Кубки. Нагороджено також ФК «Олімпік» (поліція) за зайняте четверте місце. Нагороди отримали також ФК «Патріот» (Райвійськкомат), «Старт» (Медвежа), «Атлант» (Немирів) і «Фуджікура» (Немирів). Кубком міського голови нагороджений  кращий бомбардир  чемпіонату Олександр Гладкий.