ЗМАГАННЯ З АРМСПОРТУ ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

Дата: 04.10.2019 11:19
Кількість переглядів: 684

Фото без опису

За підтримки міського голови Віктора Качура у Немирові  пройшов турнір з армспорту, присвячений Дню міста.

Відбулася особиста першість з армспорту на праву руку, у якій взяли участь 56 учасників. У ваговій категорії  до 80 кг перше місце зайняв учень НВК №2 Олександр Скавронський, на другому і третьому місцях-  студентка професійно-технічного ліцею Юлія Котко та учень НВК №1 Ілля Новак.У ваговій категорії понад 80 кг перемогу здобули Михайло Рущак  (Мухівці), Микола Чуб (Немирів) та Ярослав Юрчук (Мухівці).

Всі учасники продемонстрували свою силу та витривалість, а абсолютним чемпіоном з армспорту серед чоловіків став Микола Чуб, голова спортивної громадської організації «Колос», він і отримав  Кубок міського голови.