ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Дата: 23.01.2020 08:16
Кількість переглядів: 1038

Фото без опису

17-18 січня у м.Вінниця відбувся Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих у якому приймали участь юнаки та дівчата КЗ ДЮСШ Немирівської міської ради тренером яких є Глазков Віктор Олександрович.

Найбільшого успіху досягнув Кахно Артем, який на дистанції 200м серед чоловіків програв чемпіону всього одну десяту долі секунди і здобув срібну медаль. Хороші результати показали і сестри Василенко, які зайняли 4 та 5 місце з бігу на 400м та 800м. Крім того наша команда з естафетного бігу 4х200м випередила всі райони області програвши лише вінницьким командам. Враховуючи те, що ці змагання проходили серед дорослих, наша юнацька команда показала достойний результат! Бажаємо  нашим спортсменам ще кращих результатів і подальших перемог!