Пошук

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 08.04.2020 15:34
Кількість переглядів: 916

Фото без опису

   Сьогодні, 8 квітня, відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Немирівської міської об’єднаної територіальної громади. Голова комісії - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Торохтій М.В. повідомив про кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби у м. Немирів, Вінницькій області та в Україні. На засіданні обговорювалися питання щодо посилення карантинних заходів на території громади, відповідно до нової редакції постанови Кабінету Міністрів України №211, ухваленої урядом на позачерговому засіданні 2 квітня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
    Детальніше про лабораторно підтверджений випадок захворюваності на коронавірус COVID 19 в м. Немирів, розповів головний лікар КП «Немирівського міського центру ПМСД» Чернега В.В.
   Про проведення дезінфекційних заходів у помешканні хворого, інформувала Яблонська Т.М. – завідувачка відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Немирівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».
   Начальник фінансового управління Немирівської міської ради Троян О.В. повідомила про збільшення обсягу фінансування з місцевого бюджету на проведення заходів із запобігання занесення та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, прийнятих на позачерговій 52 сесії з внесенням змін до цільової програми «Забезпечення цивільного захисту населення Немирівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора