Пошук

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ВІРТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ

Дата: 12.05.2020 13:46
Кількість переглядів: 979

   Шановні жителі Немирівської міської об’єднаної територіальної громади! Доводимо до вашого відома, що в Україні запрацювала Віртуальна  платформа емоційної підтримки Моніторингово центру КМДА з протидії  COVID -19 (moncenter.eduhab.in.ua) від Асоціації інноваційної та цифрової освіти.

   На Віртуальній платформі кожен охочий може абсолютно безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу.

   На платформі ви маєте можливість отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.

   Нажаль, свіжі результати соціологічного дослідження проведеного групою «Рейтинг» свідчать, що серед українців також зростає рівень тривожності, через поширення коронавірусної інфекції. Це може призвести до серйозних змін психологічного здоров’я людей.

   Зважаючи на це з метою дії на упередження, даний проект надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині «в чотирьох стінах».

Зазначимо, безкоштовну емоційну підтримку можна отримати за посиланням: http://moncenter.eduhub.in.ua/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора