Пошук

НЕМИРІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦНАП РОЗПОЧИНАЄ НАДАВАТИ КОМПЛЕКСНУ ПОСЛУГУ «ID-14»

Дата: 19.06.2020 11:40
Кількість переглядів: 925

   Немирівський міський ЦНАП розпочинає надавати послугу з оформлення паспорта громадянина України при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків (ID-14) для жителів Немирівської об’єднаної територіальної громади.

   Запуск послуги дозволить зменшити кількість візитів громадян до державних органів та заощадить їх власний час, оскільки відтепер відпадає необхідність відвідування Центру обслуговування платників податків для написання заяви та отримання довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

   Послуга з оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки вперше з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків у ЦНАПі надається безкоштовно.

   Експериментальний проект реалізовано за участі Міністерства цифрової трансформації України, Державної міграційної служби України, Державної фіскальної служби України та Офісу підтримки реформ (SURGe), що фінансується Урядом Канади.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора