Пошук

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 10.07.2020 08:13
Кількість переглядів: 387

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

 

Інформація

Немирівської міської  ради  Вінницької області

про умови проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності,

які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності та ідентифікації невід’ємних поліпшень

Відповідно до рішення виконавчого комітету Немирівської міської ради від 21.11.2017 року № 185 «Про затвердження складу та Положення про конкурсну комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Немирівської міської об’єднаної територіальної громади» із змінами та доповненнями проводиться конкурс з відбору виконавців робіт із оцінки майна.

Мета проведення робіт: визначення ринкової вартості об’єкта з метою приватизації шляхом викупу з врахуванням вартості невід’ємних поліпшень, виконаних орендарем в орендованій будівлі за час оренди.

Дані про нерухоме майно: 

  • нежитлова будівля, загальною площею 1313,6 кв.м. за адресою: Вінницька область, м.Немирів, вул. Соборна, будинок 2 спосіб приватизації: викуп.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, ціни за надання послуг, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу. Конкурсну документацію слід подавати до Немирівської міської ради не пізніше, ніж за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсну (включно). У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається, про що його письмово повідомляє секретар комісії до оголошеної дати проведення конкурсу. Конкурсні документи претендентів, яких не допущено до участі у конкурсі, повертаються секретарем комісії за їх письмовою заявою після підписання протоколу засідання комісії.

Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

 - заява на участь у конкурсі;

 - копія установчого документа претендента;

 - копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

 -  письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

 -  копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності;

-  інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

 

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

наявність:

          - відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об'єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності;

 - досвіду суб'єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема, подібного майна;

 - переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна у разі здійснення оцінки;

 - письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб'єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна, якщо такі є.

 

Строк подання конкурсної документації: до 16.00 год20.07.2020 року. Поштова адреса, за якою подаються документи: 22800, Вінницька область, м. Немирів, вул. Соборна, 26 тел.(04331) 2-24-01, Немирівська міська рада.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 27.07.2020 року об 09.00 год. Місце проведення: Вінницька область, м. Немирів, вул. Соборна, 26, Немирівська міська рада.

Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Вінницька область, м. Немирів, вул. Соборна, 26. Немирівська міська рада. Телефон для довідок: (04331)2-24-01.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора