Пошук

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА НЕМИРІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 ІМ. М.Д. ЛЕОНТОВИЧА-ГІМНАЗІЯ» НЕМИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.11.2020 10:23
Кількість переглядів: 580

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА НЕМИРІВСЬКОГО  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 ІМ. М.Д. ЛЕОНТОВИЧА-ГІМНАЗІЯ» НЕМИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

   Немирівська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора Немирівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.М.Д. Леонтовича-гімназія» Немирівської міської ради.                                                                                                                                        

   Конкурс проводиться відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Немирівської міської ради, затвердженого рішенням 40 (позачергової) сесії Немирівської міської ради 1 скликання № 1035 від 08 серпня 2019 року.

 

Повна назва закладу освіти: Немирівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.М.Д. Леонтовича-гімназія» Немирівської міської ради.                                                                                                                                             

 

Скорочена назва закладу освіти: НВК №1 м.

 

Місце знаходження  закладу освіти: 22800, Вінницька область,

м. Немирів, пров. Некрасова, 2.

 

Найменування посади: директор Немирівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.М.Д. Леонтовича-гімназія» Немирівської міської ради.

 

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

    Призначення керівника закладу освіти здійснюється засновником – Немирівською міською радою (далі – засновник) строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до цього Положення, та на підставі розпорядження міського голови про призначення керівника, шляхом укладення контракту.  

 

       Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

 

         Для участі у конкурсі кандидат у визначений термін подає такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста); 5) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

6) програму розвитку та/або перспективний план розвитку закладу освіти на два або шість років;

7) довідку про відсутність судимості;

8) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

 

      Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей тощо.

 

      Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.

 

       Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

 

      Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються.

 

       Визначені у цьому пункті документи кандидат подає особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії протягом 30 днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

 

       Кінцевий термін подання документів: 07 грудня  2020 року до 16:00 год.

 

      Місце подання документів: 22800, м. Немирів, вулиця Соборна, 26, Немирівська міська рада.

      Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: 22800, м. Немирів, вул. Соборна, 26; 09 грудня 2020 року о 10:00 год.

 

      Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

2) перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 

      Форма перевірки знання законодавства: тестові завдання. Перелік питань і зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань додаються.

 

      Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Павленко Ольга Петрівна - спеціаліст 1 категорії-юрист відділу юридичного та кадрового забезпечення виконавчого апарату Немирівської міської ради  22800, м. Немирів, вул. Соборна, 26,  ІІ поверх Немирівської міської ради.

 

E-mail: nemyrivotg@gmail.com

Телефон для довідок: ( 04331 ) 2-24-01.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора