Пошук

НЕМИРІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 04.02.2021 12:32
Кількість переглядів: 420

Фото без опису

Професійне навчання на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ХЦПТО ДСЗ)

ХЦПТО ДСЗ здійснює навчання за 34 ліцензованими професіями у галузях металообробки та машинобудування, будівництва, легкої промисловості, громадського харчування, обслуговування громадян, техніки та обладнання, сільського та лісового господарства та може розробляти навчальні програми для курсів цільового призначення під замовлення роботодавця чи потребу осіб.

Навчальний заклад має потужну, новітню матеріально-технічну базу, яка постійно оновлюється. Високу якість професійного навчання забезпечує висококваліфікований викладацький склад. У навчально-виробничий процес впроваджуються нові форми навчання, включаючи дистанційне, використовується сучасна техніка та обладнання. ХЦПТО ДСЗ забезпечує слухачів проживанням.

Професійне навчання організовується, як для зареєстрованих безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, так і для зайнятих або незайнятих осіб за рахунок коштів роботодавця або власних коштів особи.

    

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88, 2-37-55,факс 2-14-88,

E-mail : nem.rcz@gmail.com.     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора